Obserwuj w Google News

Zmiany w „Rolnik szuka żony”. 10. edycja będzie inna

2 min. czytania
09.04.2023 10:23
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawił się zwiastun 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Możemy w nim zobaczyć Martę Manowską, prowadzącą, i uczestników nowej odsłony programu. Uwagę przykuwa jeden fakt. Okazuje się, że twórcy miłosnego show TVP zdecydowali się na małe zmiany.

Zmiany w „Rolnik szuka żony”. 10. edycja będzie inna
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

„Rolnik szuka żony” to niekwestionowany hit TVP. Miłosne show, w którym kandydatki na żonę walczą o uznanie gospodarzy, już prawie dekadę cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany w roku 2014.

Chociaż tym, którzy poznają się na planie „Rolnik szuka żony”, czasem trudno jest zbudować szczęśliwy związek po zakończeniu emisji, kilka par powstałych dzięki show TVP do dziś cieszy się miłością. Są to między innymi Adrianna i Michał, Klaudia i Valentyn oraz Kamil i Joanna.

Czy tym razem uczestnicy programu także odnajdą prawdziwą miłość?

Redakcja poleca

„Rolnik szuka żony” 10. Zwiastun programu

W sieci pojawił się zwiastun zapowiadający najnowszą odsłonę randkowego show Telewizji Polskiej. Możemy w nim zobaczyć twarze uczestników i uczestniczek. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na to, że niektóre z kandydatek mogą pochwalić się niezwykłą urodą, dzięki czemu mają szansę na powtórzenie sukcesu Kamili Boś, która dostała rekordową liczbę listów i nawet po zakończeniu programu nie mogła opędzić się od adoratorów.

Na razie nie poznaliśmy imion uczestników. Wiadomo natomiast, że najstarszy z nich ma 41 lat, a najmłodszy – zaledwie 27.

Zmiany w „Rolnik szuka żony”. 10. edycja będzie inna

Jubileuszowa edycja show będzie różniła się od pozostałych. Tym razem widzowie będą śledzili poczynania sześciu rolników i dwóch rolniczek. Zwykle przedstawiano widzom dziesięciu kandydatów, z których połowa dostawała się do programu.

Poznacie ósemkę wspaniałych ludzi — dwie rolniczki i sześciu rolników — którzy liczą, że program "Rolnik szuka żony" pomoże im odnaleźć miłość - zapowiada w zwiastunie Marta Manowska.

Najprawdopodobniej powodem tych zmian jest fakt, że kolejna edycja „Rolnika” przez długi czas stała pod znakiem zapytania. TVP ogłosiła nabór do programu krótko przed premierą, w związku z czym nie zdołano wybrać tradycyjnej dziesiątki.

„Rolnik szuka żony” 10. Gdzie i kiedy oglądać?

Premiera nowej edycji „Rolnik szuka żony” zaplanowana jest na godzinę 15:55 w Niedzielę Wielkanocną. Powtórkę odcinka będzie można obejrzeć w TVP1 w Lany Poniedziałek o godzinie 21:20.

- 6388b3971bca500059fb6686

Źródła: RadioZET.pl/Facebook: Rolnik szuka żony TVP