Obserwuj w Google News

Roksana z „Rolnik szuka żony” przeszła trudną operację. „Było niebezpiecznie”

2 min. czytania
14.09.2023 10:44

Roksana wzięła udział w 8. sezonie „Rolnik szuka żony”. Uczestniczce nie udało się zdobyć względów wyraźnie znudzonego wszystkim Stanisława. Po zakończeniu show znalazła miłość i została mamą. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Teraz poinformowała, że jest po trudnej operacji.

Roksana z "Rolnik szuka żony" przeszła operację
fot. screen YouTube Rolnik szuka żony

Roksana z Rolnik szuka żony” odnalazła się w mediach jako influencerka. Chętnie pokazuje rodzinne chwile – internauci już doskonale znają ukochanego kobiety oraz jej syna. Stąd wiemy, że małżeństwo bawiło się na weselu Joanny i Kamila z „Rolnik szuka żony”. Fani uczestniczki show TVP byli zszokowani, gdy Roksana poinformowała, że trafiła do szpitala. Nie ma to jednak związku z imprezą młodych uczestników z 8. edycji programu.

Zobacz także:  Justyna z "Rolnik szuka żony" w nowej odsłonie, już bez Tomasza. To koniec związku?

Rolnik szuka żony: Roksana przeszła operację

W kwietniu 2023 roku Roksana została mamą małego Oliwiera. Nie obyło się jednak bez komplikacji – chłopiec urodził się jako wcześniak, konieczne było wykonanie cesarskiego cięcia. Po porodzie Roksana zaczęła mieć problemy ze zdrowiem.

Redakcja poleca

Operacja Roksany z „Rolnika” nie była nieoczekiwana – uczestniczka programu TVP za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wszystko było zaplanowane. Co dolegało młodej mamie? Relacjonowała, że nabawiła się przepukliny kresy białej z fragmentem jelita.

„Jest już ok. Bardzo dziękuję za wiadomości, za trzymanie kciuków. Co się właściwie stało? Nabawiłam się przepukliny kresy białej z fragmentem jelita. Było dość niebezpiecznie, ale jest już wszystko ok. Umówiłam się z chirurgiem na konkretny termin, żeby zrobić z tym porządek” - napisała Roksana na Instastory.

 

Roksana z Rolnik szuka żony przeszła operację
fot. screen Instagram rok.sarna

„Drogie panie po porodzie naturalnym bądź też cesarskim cięciu — zróbcie coś dla siebie: USG jamy brzusznej. Mój organizm dawał mi sygnały, że jest coś nie tak, i miałam rację” - zaapelowała uczestniczka „Rolnika”.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP