Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel o kulisach zwolnienia z TVP. „Nie czułam się dobrze”

2 min. czytania
14.11.2022 15:00
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel nie poprowadzi drugiej edycji programu „You Can Dance – Nowa Generacja” – celebrytka zakończyła swoją współpracę z Telewizją Polską. Co poszło nie tak?

Roksana Węgiel
fot. Pawel Wodzynski/East News

Roksana Węgiel popularność zdobyła dzięki wygranej w pierwszej edycji programu „The Voice Kids”. Wyjątkowy głos młodej wokalistki zrobił ogromne wrażenie na telewidzach, a ona sama szybko zyskała rzeszę wiernych fanów.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel? Jurorzy w szoku [WIDEO]

Roksana Węgiel odeszła z TVP. To nie jej bajka?

Roksana Węgiel występowała w roli jurorki w pierwszym sezonie „You Can Dance – Nowa Generacja”. Okazało się, że nowa kreacja nie do końca przypadła jej do gustu. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyjaśniła, dlaczego nie poprowadzi kolejnej edycji popularnego programu.

Wiesz co, ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej

– zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Roxie ujawniła, że format show koliduje z jej spontaniczną naturą i już podczas pierwszej edycji podjęła decyzję o swojej przyszłości w TVP.

(...) ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo nie czułam tego. Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz. Jednak wyuczone teksty, to wszystko... nie jest dla mnie. Ja lubię dużą spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą

 – powiedziała celebrytka nie kryjąc żalu, ponieważ bardzo cieszyła się na myśl w udziale w pierwszym sezonie tanecznego programu.

Choć fani na pewno bardzo żałują, że nie zobaczą swojej ulubienicy na antenie Telewizji Polskiej, najważniejsze, że 17-latka postąpiła zgodnie ze sobą – na pewno niedługo zaskoczy nas kolejnym hitowym utworem.

Kibicujecie Roksanie Węgiel?

RadioZet.pl/Pomponik.pl

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe