Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę. Nie dogaduje się z rówieśnikami?

2 min. czytania
21.02.2023 11:15
Zareaguj Reakcja

Roksana "Roxie" Węgiel wkroczyła do świata show-biznesu w bardzo młodym wieku. Obowiązki, które nałożyła na nią kariera, najwyraźniej sprawiły, że artystka nie mogła pozwolić sobie na przyjaźń z rówieśnikami z klasy. Z tego też powodu rezygnuje z udziału w studniówce.

Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę. Nie dogaduje się z rówieśnikami?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Roxie Węgiel weszła do świata mediów z przytupem. W wieku dwunastu lat wzięła udział w programie "The Voice Kids", w którym została podopieczną Edyty Górniak. Była faworytką telewidzów. Wygrana w muzycznym show TVP zapewniła jej kontrakt z Universal Music Polska. Od tego czasu pnie się po szczeblach kariery, podążając za marzeniami. Dziś obraca się w towarzystwie największych sław i nie ma czasu na kontakty z rówieśnikami. W jednym z niedawnych wywiadów Węgiel zdradziła, że nie planuje pojawiać się na swojej studniówce.

Zobacz także: Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko z inną kobietą! To znana aktorka

Roksana "Roxie" Węgiel nie pójdzie na studniówkę

Natłok obowiązków odbił się na jej życiu prywatnym. Jako popularna nastolatka Roxie zapewne nie miałaby problemów z nawiązaniem bliższych kontaktów ze swoimi rówieśnikami. Tymczasem piosenkarka ujawnia smutną prawdę — nie miała okazji, by przywiązać się do osób ze swojej klasy. Z tego też powodu rezygnuje z udziału w studniówce.

Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej - tłumaczyła w rozmowie z brzesko.naszemiasto.pl.

Kariera sprawiła, że otoczenie Roksany Węgiel składa się głównie z osób starszych od niej. To jednak najwyraźniej wcale jej nie przeszkadza. Piosenkarka nie wydaje się też specjalnie zmartwiona tym, że ominie ją jedna z najważniejszych imprez w szkole średniej. Wygląda na to, że artystka ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Brzesko.naszemiasto.pl