Obserwuj w Google News

Rodzinka.pl: Mateusz Pawłowski skończył 18 lat. Tak dziś wygląda serialowy Kacperek [FOTO]

2 min. czytania
20.06.2022 13:10
Zareaguj Reakcja

Mateusz Pawłowski był jednym z głównych bohaterów w serialu "Rodzinka.pl". Dziś młody aktor ma już 18 lat, a niedawno zorganizował huczną imprezę, na którą zaprosił kolegów i koleżanki z serialu.

Mateusz Pawłowski
fot. Instagram.com/ Mateusz Pawłowski

Mateusz Pawłowski w serialu "Rodzinka.pl" wcielał się w Kacpra Boskiego, jednego z trzech synów Natalii ( Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich. W roli Kacperka zadebiutował w wieku 7 lat. Widzowie popularnego serialu aż przez 10 lat mogli obserwować dorastanie Mateusza przed kamerą. Teraz aktor jest już dorosły, a 3 czerwca skończył 18 lat. Na co dzień Mateusz jest uczniem jednego z warszawskich liceów. Lubi sport, szczególnie pływanie i kitesurfing, a zimą narty. Jest również fanem piłki nożnej i filmów o superbohaterach.

Zobacz też:  Kacper z "Rodzinki.pl" dementuje, że walczy o życie. Przestrzega przed podejrzanym linkiem

Rodzinka.pl: Mateusz Pawłowski skończył 18 lat. Tak dziś wygląda serialowy Kacperek [FOTO]

Na zdjęciach młodego gwiazdora w mediach społecznościowych, można zobaczyć, jak bardzo już wydoroślał. Wciąż jednak jest wierny bujnej czuprynie, która w serialu była jego znakiem rozpoznawczym. Z okazji 18. urodzin Mateusz zorganizował huczne urodziny. Na imprezie bawili się przyjaciele młodego aktora. Dostrzec również można było kolegów i koleżanki z serialu "Rodzinka.pl", m.in. Emilię Dankwę oraz Adama Zdrójkowskiego.

Z kolei 17-letnia Emilia Dankwa opublikowała na Instagramie dwie fotografie z Mateuszem. Pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z aktorem sprzed 11 lat oraz jeden z kadrów z osiemnastki Mateusza.

„Mati, net przypomniał mi to zdjęcie, zobacz!! Od naszego pierwszego spotkania minęło 11 lat” – napisała Emilia.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official