Obserwuj w Google News

Robert Makłowicz wygrał z producentem energetyków. „Pokaźna kwota” [WIDEO]

2 min. czytania
01.06.2023 16:43
Zareaguj Reakcja

Robert Makłowicz poinformował fanów o szczęśliwym zakończeniu sprawy kradzieży jego wizerunku. Gwiazdor padł ofiarą oszustów, jednak udało mu się wywalczyć sprawiedliwość. Kucharz wygrał „pokaźną kwotę” pieniędzy.

robert-makłowicz-wygrał-z-producentem-energetyków-pokaźna-kwota-wideo
fot. Tadeusz Wypych/East News

Robert Makłowicz niedawno padł ofiarą oszustów. Kucharz w emocjonalnym nagraniu poinformował o kradzieży jego wizerunku. - Ukazała się reklama napoju energetycznego, do której użyto cytatów ze mnie, podkładając mój głos i wypowiedziane przeze mnie zdania. (…) Oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego, że wykorzystano moje zdania i mój głos bez mojej wiedzy - grzmiał na Instagramie. Krytyk zareagował oburzeniem, ponieważ nie chciał, by młodzi ludzie przekonani fałszywą reklamą, sięgali po niezdrowe napoje. Teraz przekazał, że udało mu się wygrać z producentem energetyków.

Redakcja poleca

Robert Makłowicz wygrał „pokaźną kwotę”. Na co przeznaczy pieniądze?

Na Instagramie kucharza znalazło się nowe oświadczenie. Robert Makłowicz ma powody do radości. Twórcy fałszywej reklamy zostali ukarani.

- Rzeczony filmik został zdjęty z netu, a firma produkująca owe napoje zgodziła się przekazać naprawdę pokaźną kwotę na rzecz fundacji, która pomaga psychologicznie dzieciom i młodzieży - powiedział zadowolony krytyk.

Plejada podaje, że Makłowicz sam wybrał fundację, na którą mają zostać przekazane pieniądze. Fani kucharza byli zachwyceni i pozostawili pod nagraniem same pozytywne komentarze.

- Jestem pełen podziwu, że załatwił Pan to polubownie, a nie w sądach i przekazał pieniądze na szczytne cele, złote serce.

- Czyli coś dobrego wynikło z tego zamieszania! Brawo, panie Robercie!

- W głowie się nie mieści, że ktoś to zrobił. Przecież oczywistym jest, że taki ruch uruchomi konsekwencje prawne. Brawo Panie Makłowicz!

- Szkoda, że taka sytuacja w ogóle miała miejsce, ale wspaniale, że dzieci na tym skorzystają.

- No i teraz pana głos się przyczynił do czegoś wspaniałego! Ponownie! - pisali.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News