Obserwuj w Google News

Robert Gonera naprawdę wraca do "M jak miłość"? Produkcja zabrała głos

2 min. czytania
11.07.2023 11:47
Zareaguj Reakcja

Ostatnio widzowie "M jak miłość" zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem na plan nie wraca Robert Gonera, który przed laty grał męża Marty Mostowiak. Teraz produkcja zabrała głos w tej sprawie.

Robert Gonera wraca do "Mm jak miłość? Produkcja komentuje
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Już od wielu lat „ M jak miłość” jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Przez 23 lata przez plan zdjęciowy przewinęło się mnóstwo gwiazd. Wiele z nich właśnie „Emce” zawdzięcza swoją dużą rozpoznawalność. Aktorem, który przez kilka lat pojawiał się na planie, był Robert Gonera. W serialu grał męża Marty Mostowiak, adwokata Jacka Mileckiego, jednak jego bohater popadł w hazard, a następnie zdradził żonę. Ostatecznie uciekł do Moskwy – tak też skończyła się przygoda aktora na planie. Przez lata losy granego przez niego bohatera były przedmiotem spekulacji widzów. Niektórzy uważali, że Milecki został uśmiercony. Jakie było zaskoczenie, kiedy ostatnio Gonera pojawił się na zdjęciu Rafała Mroczka. Zdjęcie aktorów zostało też oznaczone oficjalnym profilem serialu. Fani od razu zaczęli podejrzewać, że nie jest to przypadek i aktor wraca do Grabiny. Teraz głos w tej sprawie zabrała produkcja.

Robert Gonera wraca do „M jak miłość”? Produkcja komentuje

Rzeczone zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie. Od razu zaczęli spekulować o wielkim powrocie Mileckiego. Także dla Roberta Gonery byłby to ważny krok, bo na plan serialu wróciłby po aż 17 latach nieobecności. Co na ten temat produkcja? Zapytanie w tej sprawie przesłał Fakt. Z uzyskanych informacji nie wynika jednoznacznie, w jakim charakterze Gonera gościł na planie „Emki”, ale być może właśnie ta tajemniczość jest najlepszym potwierdzeniem, że nie było to przypadkowe. Produkcja bowiem nie zaprzecza.

 Nie udzielamy jeszcze informacji o nowym sezonie – przekazała Faktowi osoba z planu.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że wcześniej Robert Gonera wspominał, że chętnie wróciłby do serialu. Chwalił serialową żonę, Dominikę Ostałowską, i podkreślał, że dla niej chętnie zagrałby Mileckiego. Co ciekawe, ostatnio na planie aktorka także była obecna, co wskazywałoby, że pojawił się jej wspólny wątek właśnie z Gonerą.

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News