,

Reese Witherspoon i Jim Toth rozwodzą się po 12 latach. Gwiazda wydała oświadczenie

25.03.2023 19:18

Reese Witherspoon i Jim Toth rozwodzą się po 12 latach małżeństwa. Hollywoodzkie gwiazdy poinformowały o zakończeniu małżeństwa w oświadczeniu opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reese Witherspoon i Jim Toth biorą rozwód
fot. Jim Smeal/REX Shutterstock/EAST NEWS

Reese Witherspoon to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek, znana z wielu filmowych hitów. Za rolę w produkcji "Spacer po linie" otrzymała statuetkę Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, mogliśmy oglądać ją także w takich przebojach jak "Wielkie kłamstewka", "Legalna blondynka", "Dzika droga" czy "Woda dla słoni". W przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży 47-latka jest stała w uczuciach i stroniła od głośnych romansów. Drugiego męża, Jima Totha, poślubiła 12 lat temu. Wiele osób spodziewało się, że będą razem do końca życia. Tym większy szok wywołało oświadczenie, w którym Reese poinformowała o rozwodzie.

Reese Witherspoon rozwodzi się z Jimem Tothem. Aktorka wydała oświadczenie

Na profilu Reese Witherspoon na Instagramie pojawił się post, w którym laureatka Oscara poinformowała o rozwodzie. Decyzję o rozstaniu miała podjąć razem z mężem. We wpisie podkreśliła, że rozstają się w zgodzie i wzajemnym szacunku. Zaapelowała także do mediów o uszanowanie prywatności jej rodziny.

- Z wielką troską i rozwagą podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Spędziliśmy razem tyle wspaniałych lat i idziemy naprzód z głęboką miłością, życzliwością oraz wzajemnym szacunkiem dla wszystkiego, co razem stworzyliśmy. Naszym największym priorytetem w czasie rozpoczynania nowego rozdziału jest nasz syn i cała nasza rodzina. Takie sytuacje nigdy nie są łatwe, są bardzo osobiste. Będziemy wdzięczni za poszanowanie prywatności naszej rodziny w tym czasie - czytamy.

Witherspoon wyłączyła sekcję komentarzy pod opublikowanym w sieci oświadczeniem.

Reese Witherspoon poinformowała o rozwodzie. Po 12 latach rozstała się z Jimem Tothem

Reese Witherspoon i Jim Toth zaręczyli się w grudniu 2010 roku, a 26 marca 2011 stanęli na ślubnym kobiercu. Rok później na świat przyszedł ich ukochany syn, Tennessee James Toth. Pierwszym mężem gwiazdy był amerykański aktor i producent Ryan Phillippe, którego poznała na przyjęciu z okazji 21. urodzin. Mają dwójkę dzieci, syna Deacona i córkę Avę. Rozwiedli się w 2007 roku po 8 latach małżeństwa.

loader

Logo radiozet Dzieje się