Obserwuj w Google News

Rebel Wilson zaręczyła się z partnerką. Aktorka pokazała pierścionek [FOTO]

2 min. czytania
20.02.2023 10:20
Zareaguj Reakcja

Rebel Wilson, znana między innymi z popularnej serii "Pitch Perfect", zaręczyła się ze swoją ukochaną. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała zaręczynowy pierścionek i cudowne miejsce, w którym powiedziała "tak". 

Rebel Wilson
fot. Ennio Leanza/Associated Press/East News

Rebel Wilson to znana amerykańska aktorka, która zyskała ogromną popularność dzięki roli w serii komedii muzycznych "Pitch Prefect". Gwiazda dokonała coming outu i skorzystała z usług surogatki, żeby zostać mamą. W listopadzie 2022 roku poinformowała, że na świat przyszła jej córeczka.

- Z dumą ogłaszam narodziny mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę. Nawet nie potrafię opisać miłości, jaką ją obdarzyłam, jest pięknym cudem! Jestem na zawsze wdzięczna wszystkim, którzy byli w to zaangażowani, przygotowywałam się do tego od lat. Szczególnie chciałem podziękować mojej wspaniałej surogatce, która ją nosiła i urodziła z taką troską. Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity prezent. Najlepszy prezent! - pisała szczęśliwa mama.

Rebel jest w szczęśliwym związku z Ramoną Agrumą  i ich związek właśnie wszedł na nowy etap. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Rebel pochwaliła się zaręczynami. 

Rebel Wilson jest zaręczona. Hollywoodzka aktorka planuje ślub z kobietą

Rebel Wilson wybrała się z ukochaną do Disneylandu i okazało się, że ich podróż rzeczywiście zmieniła się w bajkę. Aktorka na swoim profilu na Instagramie opublikowała urocze zdjęcia i zdradziła, że zaręczyła się z Ramoną.

- Powiedziałyśmy "tak"! Dziękujemy Tiffany & Co za zachwycające pierścionki oraz Bobowi Igerowi i niesamowitej ekipie Disneyland za wykonanie tej magicznej niespodzianki! - czytamy.

Trzeba przyznać, że panie na tle kultowego zamku Disneya prezentują się pięknie. Tego samego zdania byli internauci, którzy zasypali profil Rebel gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

- Kocham was dziewczyny! Jestem taka szczęśliwa! To magiczny sposób na zaręczyny - napisała Paris Hilton.

- Piękne, piękne i jeszcze raz piękne.

- Dlaczego ludzie przejmują się orientacją seksualną Rebel? Czy to ci przeszkadza? Jak to zmienia twoje życie? Weź się w garść! Tak dla miłości - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.

Redakcja poleca

Rebel Wilson zaręczyła się w Disneylandzie. Gwiazda dokonała coming outu

Australijska aktorka ogłosiła, że jest lesbijką, w czerwcu 2022 roku. Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że zmiany w jej życiu, w tym zrzucenie 35 kilogramów, dały jej odwagę do opowiedzenia o swojej orientacji.

- Myślałam, że szukam księcia z bajek Disneya, ale może wszystko, czego potrzebowałam, to księżniczka Disneya - napisała wtedy pod zdjęciem z ukochaną.

Jak widać, narzeczone nadal wiążą wspomnienia z kultowymi bajkami.