,

Znany muzyk chciał rzucić się z dachu. Dramatyczne nagranie trafiło do sieci

26.05.2023 10:35

Raz B, członek grupy B2K, opublikował na Instagramie niepokojący post, w którym poinformował internautów, że jego życie było zagrożone. Muzyk trafił do szpitala. Niedługo potem w sieci pojawiło się dramatyczne nagranie z incydentu z jego udziałem.

Raz B chciał rzucić się z dachu. Dramatyczne nagranie trafiło do sieci
fot. Instagram: @daminorityreports

W czwartek 25 maja znany muzyk R&B Raz B opublikował w sieci niepokojące nagranie z hotelu Hilton w Kansas City. Artysta wielokrotnie powtórzył na nim, że „nie czuje się bezpiecznie” i „walczy o przetrwanie”.

Walczę o przetrwanie, nie chcę tu przechodzić tej operacji napisał pod dramatycznym wideo muzyk, dodając adres szpitala w Kansas City.

Post artysty budził grozę. Fani spekulowali w komentarzach, że Raz B mógł mieć epizod maniakalny lub cierpieć na schizofrenię. Przejęci bliscy muzyka prosili, by się z nimi skontaktował. Mimo to raczej nikt nie spodziewał się, że później sprawy przybiorą tak dramatyczny obrót…

Raz B wybił okna w szpitalu i wdrapał się na dach. Chciał skoczyć

Niedługo potem w sieci pojawiło się kolejne nagranie z udziałem muzyka. Przerażeni świadkowie nagrali Raza B, gdy ten wybił okna w szpitalu i przedostał się na dach budynku. Konieczna była interwencja policji i straży pożarnej. Według TMZ funkcjonariusze podejrzewali, że muzyk zamierzał rzucić się z wysokości. W związku z tym na ziemi rozłożono specjalne maty, które w razie takiego zdarzenia, ocaliłyby jego życie.

Na razie nie wiadomo, co odpowiada za jego stan.

Kim jest Raz B? Kariera członka B2K

Raz B to amerykański aktor i członek muzycznej grupy B2K. Razem z boy bandem stworzył takie hity jak „Uh Huh”, „Why I Love You”, „Gots Ta Be” i „Bump, Bump, Bump”.

Po rozpadzie grupy Raz B rozpoczął karierę solisty. Jego debiutancki singiel, „Fire”, ukazał się w 2007 roku i uplasował się na drugim miejscu zestawienia Billboard Hot Singles Sales. W 2010 Raz wydał mixtape zatytułowany „Boy 2 King”.

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com

Logo radiozet Dzieje się