Obserwuj w Google News

Rafix z "Chłopków do wzięcia" się żeni. Wybrankę zna od kilku tygodni z rozmów telefonicznych

2 min. czytania
23.11.2022 15:24
Zareaguj Reakcja

Rafix z "Chłopków do wzięcia" planuje wziąć ślub z kobietą, którą poznał raptem półtora miesiąca wcześniej. Zakochani znają się głównie z rozmów telefonicznych, lecz są już pewni, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Ukochana Rafixa zgodziła się od razu. 

Rafix z "Chłopaków do wzięcia"
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Rafał Bebetka, znany jako Rafix z "Chłopaków do wzięcia", może być kolejnym uczestnikiem, który wkrótce weźmie ślub. Pod koniec ostatniego odcinka widzowie mieli okazję przekonać się, że Rafix planuje ożenić się z nową partnerką. Co ciekawe, para zna się od niedawna. Rafał przyznał, że do tej pory utrzymywał z narzeczoną głównie kontakt telefoniczny.

Redakcja poleca

Rafix z "Chłopaków do wzięcia" planuje ślub 

Do niedawna widzowie mieli okazję śledzić relację Rafała z pewną Basią. Wydawało się, że bohaterowi "Chłopaków do wzięcia" w końcu uda się stworzyć poważny związek, ale jednak nic z tego nie wyszło. Rafix długo nie czekał. Nawiązał nową znajomość i jak się okazuje, zamierza ją szybko przypieczętować ślubem. W zapowiedzi kolejnego odcinka można było usłyszeć, jak uczestnik ustala z ukochaną wizytę w urzędzie stanu cywilnego. 

- Jeszcze tak myślałem kotuś, że we wtorek, czy tam w poniedziałek podjedziemy do urzędu stanu cywilnego - powiedział do wybranki, a ta bez dyskusji się zgodziła. 

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Rafix zna się z dziewczyną zaledwie od kilku tygodni. 

- Jest dokładnie półtora miesiąca, jak ze sobą piszemy, jak do siebie dzwonimy - przyznał z dumą bohater "Chłopaków do wzięcia". 

Widzom pozostaje czekać na rozwój wydarzeń. Przypomnijmy, że nie tylko Rafix spieszy się do ślubu. Ostatnio Stefan Koch zaręczył się z nowo poznaną Aldoną i spodziewa się z nią dziecka