Obserwuj w Google News

Rafał Mroczek miał wypadek. Aktor "M jak miłość" pokazał zdjęcia

2 min. czytania
18.05.2023 09:28
Zareaguj Reakcja

Gwiazdor „M jak miłość”, Rafał Mroczek, miał wypadek. Na Instagrama trafiły zdjęcia, na których aktor pozuje z unieruchomioną nogą. Te fotografie z pewnością zaniepokoiły fanów.

Rafał Mroczek miał wypadek. Pokazał zdjęcia
fot. Instagram: @rafalmroczek

Rafał Mroczek, jeden z grających w hicie TVP „braci ksero”, jest nie tylko aktorem-naturszczykiem, ale także wprawionym influencerem. Jego profil na Instagramie to między innymi zbiór wspomnień z podróży i kolekcja kadrów z ważnych wydarzeń w jego życiu osobistym. Poczynania Mroczka śledzi prawie 250 tysięcy osób.

Redakcja poleca

Rafał Mroczek miał wypadek. Nowe zdjęcia zaniepokoiły fanów

Gwiazdor  „M jak miłość”, Rafał Mroczek, wziął udział w charytatywnym wydarzeniu sportowym. Chociaż cel eventu był dla niego ważny, sam aktor musiał powstrzymać się od aktywności fizycznej i kibicował rywalizującym kolegom z trybun. Powodem jego niedyspozycji była usztywniona noga.

Na opublikowanych zdjęciach Rafał Mroczek pokazał się z ortezą stopowo-goleniową, która zwykle jest używana w czasie rekonwalescencji po pęknięciach i złamaniach kości kończyn dolnych.

Sobota z przyjaciółmi Piotrusia. @reprezentacjaartystowpolskich. Nie wszyscy na boisku - napisał aktor.

Opublikowane fotografie na pewno wprawiły część fanów w konsternację. Internauci zasypali aktora pytaniami na temat stanu jego zdrowia.

„Oj, co się stało w nogę?” – napisał jeden z nich.

Aktor nie odpowiedział na pytanie zatroskanego internauty. Fanom pozostaje zatem trzymanie kciuków za jego szybki powrót do zdrowia.

Zobacz także: Bracia Mroczek zbankrutowali. Totalny niewypał gwiazdorów "M jak miłość"

Rafał Mroczek zniknie z "M jak miłość"?

Kontuzja Rafała może wpłynąć na losy granego przez niego bohatera uwielbianego przez Polaków serialu TVP - "M jak miłość". Na razie nie wiadomo, czy scenarzyści przygotowali dla granego przez niego Pawła Zduńskiego niespodziankę w postaci wypadku. Wiemy natomiast, że los nie będzie oszczędzał jego brata — Piotra. Bohater, w którego wciela się Marcin Mroczek, może niedługo zniknąć z serialu.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

Źródła: RadioZET.pl