Zamknij

Rafał Królikowski przez sceny erotyczne miał problemy w związku

Patryk Wołosz
05.12.2022 11:12

Rafał Królikowski, brat niezapomnianego Kusego z "Rancza", musiał tłumaczyć się przed żoną z pikantnych scen, w których występował. Okazuje się, że przez moment przyszłość jego związku stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście Dorota Mirska ostatecznie pogodziła się z faktem, że taki już jest los aktora.

Rafał Królikowski przez sceny erotyczne miał problemy w związku
fot. VIPHOTO/East News

Kiedy się poznali, on stawiał pierwsze kroki w aktorskim świecie, a ona pięła się po szczeblach kariery dziennikarskiej. Połączył ich przypadek — Dorota Mirska dostała polecenie, by napisać wywiad w związku z premierą "Ślubów panieńskich". Zapewne nie spodziewała się, że jej rozmówca w przyszłości poprosi ją o rękę.

Od tego momentu minęło wiele lat. Rafał Królikowski zdążył w tym czasie zdobyć rozpoznawalność, grając w "Klanie", "Niani" i w "Lejdis". Mirska natomiast zasłynęła nie tylko jako żona gwiazdora, ale także redaktorka poczytnych magazynów. Choć oboje związani byli z show-biznesem, zawód jej męża nie zawsze jej się podobał.

Zobacz także: Rafał Królikowski we wzruszającej przemowie na pogrzebie brata: "Nie umiem się z tobą pożegnać"

Rafał Królikowski miał problemy małżeńskie przez sceny erotyczne

Pikantne sceny są nieodłącznym elementem większości produkcji. Krytycy mogą doszukiwać się nich ukrytych emocji, uczucia katharsis, długo wyczekiwanych w wartkiej akcji. Za to widzowie najczęściej oglądają je, by po prostu nacieszyć oko.

Żona Rafała Królikowskiego nie potrafiła jednak spojrzeć na nie z odpowiednim dystansem. Trudno się temu dziwić. Rafał Królikowski miał okazję grać w erotycznych scenach m.in. z Magdaleną Boczarską. Jak donosi serwis Świat Seriali Interia, Mirska przez długi czas nie rozumiała, że jej mąż nie odejdzie do innej.

Aktorstwo naraża bliskich sobie ludzi na niepokoje. Ja wiem, że pewne sytuacje ją bolą, ale to, co jest między nami, jest naprawdę mocne — mówił aktor w rozmowie z "Twoim Stylem".

Dziś państwo Królikowscy tworzą kochającą się rodzinę. Wspólnie świętują sukcesy, a najgorsze chwile najwyraźniej mają już za sobą.

loader

Źródła: RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl