Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski opowiedział o nowym związku. „Miłość rośnie wokół nas”

2 min. czytania
20.02.2023 20:16
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu, w którym zdradził co nieco o jego nowym związku. Piosenkarz wydaje się naprawdę zakochany i z uśmiechem opowiada o partnerce.

brzozowski-o-nowym-związku-miłość-rośnie-wokół-nas
fot. Artur Zawadzki/East News

Rafał Brzozowski ma za sobą trudne rozstanie, któremu poświęcił wiele czasu na płycie „Zielone I love you”. Śpiewając o nieudanej relacji, miał wbić byłej partnerce szpilę na oczach całej Polski. Na szczęście gwiazdor TVP najgorsze ma już za sobą i jakiś czas temu przyznał, że jest w nowym związku.

- Dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija. (...) Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie - mówił o nowej partnerce, dodając, że nie poznał jej na jednej z celebryckich imprez, ponieważ „jest z zupełnie innej branży”.

W najnowszym wywiadzie muzyk potwierdził, że nadal tworzy relację z tajemniczą ukochaną.

Redakcja poleca

Rafał Brzozowski zdradził, jak wygląda relacja z jego nową partnerką

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post prowadzący programu „ Jaka to melodia” nie krył szczęścia, lecz dawkował informacje dotyczące jego życia prywatnego. Co powiedział o swoim związku?

- Jesteśmy na bardzo dobrym etapie tej miłości. Miłość rośnie wokół nas, jak śpiewał kiedyś jakiś wokalista. (...) Ja naprawdę jestem szczęśliwy i jest mi dobrze tak jak jest - powiedział.

Rafał pytany o to, kiedy przedstawi światu swoją wybrankę, nie wskazał konkretnej daty, ale przyznał, że nie będzie jej ukrywał w nieskończoność.

- Wszystko w swoim czasie - zapowiedział enigmatycznie.

Cieszycie się jego szczęściem? Jak myślicie, kim jest ukochana Brzozowskiego?