Obserwuj w Google News

Radosław Majdan w żałobie. Zmarła najważniejsza kobieta w jego życiu

1 min. czytania
16.02.2023 15:44
Zareaguj Reakcja

Radosław Majdan przeżywa trudny czas. 10 lutego zmarła jego mama. Odejście Haliny Majdan ma być powodem, dla którego celebryta ograniczył aktywność w mediach społecznościowych.

Radosław Majdan w żałobie. Zmarła najważniejsza kobieta w jego życiu
fot. TRICOLORS/East News

W domu Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan panuje żałoba. Jak informuje Fakt, 10 lutego odeszła Halina Majdan, matka celebryty. Jej śmierć ma być powodem zniknięcia Majdana z mediów społecznościowych.

Z informacji opublikowanych w Fakcie wynika, że Radosław i Małgorzata odwiedzili Halinę dzień przed śmiercią. Mama celebryty w niedawnym czasie przeszła udar. W dodatku miała cierpieć na chorobę Alzheimera.

Pomimo tego jej odejście było zaskoczeniem dla bliskich. Pogrzeb Haliny Majdan odbędzie się 17 lutego w Szczecinie.

Zobacz także: George Rozenek-Majdan miał kontuzję. Stanął na łapki dzięki lekarzom

Radosław Majdan opowiedział o swojej mamie

Radosław Majdan był bardzo przywiązany do swojej matki. Tabloid, który doniósł o śmierci Haliny Majdan, donosi, że w jednym z dawnych wywiadów celebryta opowiadał o niej z rozrzewnieniem.

Jest wspaniałą, ciepłą osobą. Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach. Łączą nas bardzo przyjacielskie relacje. Zawsze usłyszę od niej ciepłe słowo czy radę. Bardzo chce, żebym był szczęśliwy, żebym założył rodzinę, miał wspaniały dom i kochającą żonę - tłumaczyl cytowany przez Fakt Majdan.

Halina Majdan czasami towarzyszyła synowi podczas branżowych imprez. W 2009 roku zasiadła na widowni "Tańca z gwiazdami". Była kochaną mamą, babcią i teściową. Zmarła, mając 72 lata.

Radosław Majdan w żałobie. Zmarła jego mama
fot. TRICOLORS/East News
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.pl/Plejada.pl/SE.pl