Obserwuj w Google News

Radosław Majdan w żałobie. Zmarła jego mama

2 min. czytania
16.02.2023 16:30
Zareaguj Reakcja

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przechodzą trudne chwile. Mama piłkarza, która wcześniej zmagała się z problemami zdrowotnymi zmarła 10 lutego 2023 roku. Kobieta odeszła w wieku 72 lat.   

Radosław Majdan
fot. Pawel Wodzynski/East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od września 2016 roku stanowią zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się syna Henryka oraz wspólnie wychowuje dwójkę pociech z poprzedniego związku „Perfekcyjnej pani domu” – Tadeusza i Stanisława. Rodzina przechodzi obecnie trudne chwile – piłkarz stracił jedną z najbliższych mu osób.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek z zarzutami. Gwiazda TVN wydała oświadczenie

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek stworzyli szczęśliwą rodzinę

Historia miłości Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek jest bardzo romantyczna – jak wspominała celebrytka, było to uczucie od pierwszego wejrzenia. Choć oboje mieli na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, udało im się wspólnie stworzyć trzecie – wyjątkowo szczęśliwe.

- Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka” – wspominała gwiazda w rozmowie z Natalią Hołownią w programie „Kobiecym Okiem”.

Zakochani mają również doskonałe relacje ze swoimi teściami.

Radek ma świetne relacje z teściową i z teściem również. Tak samo, jak ja mam z moimi teściami. My w ogóle jesteśmy taką rodziną, która trzyma się blisko razem i bardzo to lubimy. To daje taką energię do działania jak masz fajny background w domu

 – mówiła Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

Redakcja poleca

Smutek w rodzinie Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek. Odeszła mama piłkarza

Prowadząca „Dzień dobry TVN” często chwaliła się swoją zażyłością z mamą Radosława Majdana. W mediach społecznościowych można znaleźć urocze relacje z rodzinnych spotkań.

Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony ! Babcia nawiozła prezentów — żyć nie umierać, pozdrawiamy Was po szczecińsku

– można przeczytać na Instagramie. Na zdjęciu widać uśmiechniętych Rozenek-Majdanów, a fani dopatrzyli się nawet podobieństwa między żoną a mamą piłkarza.

Wygląda jak siostra, piękne panie
To jest mama Radzia ? Rewelacyjnie wygląda

 – pisali zachwyceni internauci w sekcji komentarzy.

Niestety 72-letnia kobieta zmagała się z problemami zdrowotnymi i niedawno przeszła udar. Media obiegła właśnie smutna wiadomość o jej śmierci.

Pogrzeb Haliny Majdan będzie miał miejsce jutro, 17 lutego 2023 roku o godzinie 13:45. Ceremonia odbędzie się w Szczecinie.

Najbliższym zmarłej składamy najszczersze kondolencje.

RadioZet.pl/”Kobiecym Okiem”/”Jastrząb Post”

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News