Obserwuj w Google News

Raban w "Pytaniu na śniadanie". Wolny opuścił studio przez niesfornych gości

2 min. czytania
11.11.2023 13:36
Zareaguj Reakcja

W "Pytaniu na śniadanie" doszło zaskakującej sceny. Prowadzący Ida Nowakowska i Tomasz Wolny ledwie zapanowali nad sytuacją w studiu. Niestety nie obeszło się bez interwencji Wolnego. Prezenter wstał i wyszedł za kulisy. Co tam się wydarzyło? 

Tomasz Wolny wyszedł z "Pytania na śniadanie" z psem
fot. Pytanie na śniadanie (screen)

W dniu Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada w "Pytaniu na śniadanie" powitali widzów Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. W studiu nie zabrakło akcentów związanych z dzisiejszym świętem - prezenterzy mieli przypięte do ubrań biało-czerwone kotyliony, oraz rozmów na tematy związane z niepodległością. Jednak mimo wszystko dominowały tematy lżejszego kalibru. 

Redakcja poleca

Zamieszanie w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Wolny wyszedł ze studia

Do studia śniadaniówki zaproszono m.in. behawiorystkę i hodowczynię psów, Justynę Wydrę. Na planie zjawili się także czworonożni przyjaciele rasy Siberian Husky i Alaskan Malamute. Z kolei Tomasz Wolny przyprowadził swoją pupilkę Frajdę, dobrze znaną już widzom "Pytania na śniadanie" suczkę rasy Rhodesian ridgeback.

Jak można było się spodziewać, spotkanie w takim gronie nie mogło przebiegać spokojnie. Gdy zaproszone psy zobaczyły Frajdę, nagle zaczęły się krzątać i wydawać głośne dźwięki. Aby nie doszło do większej draki, Tomasz Wolny postanowił wyprowadzić swoją pupilkę na zaplecze i na moment wyszedł ze studia. - Pokażę jej super miejsce i zaraz wrócę - powiedział.

pnsw
fot. Pytanie na śniadanie TVP/screen

Suczka została odprowadzona do garderoby, gdzie czekała aż jej pan skończy pracę. Ale psy w studiu wcale się nie uspokoiły. Jeden tak się rozbrykał, że chapsnął ze stołu rogala marcińskiego, co ubawiło Idę Nowakowską. - Też chce świętować! - śmiała się prezenterka. Wolny trochę się przeraził, że słodkości zaszkodzą psu, ale chyba obeszło się bez kłopotów.

Nie przegap
Anna Popek rozebrała się w TVP. Zrzuciła ubrania na wizji
5 Zobacz galerię
fot. "Pytanie na Śniadanie"