Obserwuj w Google News

Quiz. Największe konflikty Dody. Sprawdź, czy znasz je wszystkie

1 min. czytania
10.11.2023 20:51
Zareaguj Reakcja

Doda zawsze głośno mówi to, co myśli. Gwiazda nie boi się bronić własnego zdania, a to często prowadzi do konfliktów. Pamiętasz, z kim kłóciła się piosenkarka? Rozwiąż nasz quiz i przypomnij sobie wszystkie sprzeczki Dody.

Quiz. Największe konflikty Dody. Sprawdź, czy znasz je wszystkie
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Wojciech Strozyk/East News, Paweł Wodzyński/East News, TRICOLORS/East News

Doda zarzeka się, że nie rozpoczęła żadnej medialnej sprzeczki. Na przestrzeni lat wdała się w jednak w całkiem sporo konfliktów. Do grona jej byłych i obecnych rywali zaliczają się między innymi Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Pamiętasz wszystkie konflikty Dody? Sprawdź się w naszym quizie i przypomnij sobie największe wojny polskiego show-biznesu.

Quiz. Najgłośniejsze konflikty Dody. Z kim pokłóciła się piosenkarka?

Choć Doda może pochwalić się całą gamą medialnych konfliktów, zdążyła już zakopać topór wojenny z częścią gwiazd. Fani byli zachwyceni, gdy pogodziła się z Justyną Steczkowską. Piosenkarka chyba nie pamięta też już o sprzeczkach z Mają Sablewską. Niestety wciąż nie może dogadać się z Edytą Górniak, a kłótnia z Kubą Wojewódzkim niedawno odżyła, gdy przerwała wywiad w jego podcaście. Pamiętasz wszystkie konflikty Dody? Nie czekaj i sprawdź się w naszym quizie!

Źródło: Radio ZET

doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News

logo Tu się dzieje