Obserwuj w Google News

Wstydliwa wpadka Katarzyny Cichopek w „Pytaniu na Śniadanie”. Miała problem z chodzeniem

1 min. czytania
09.05.2023 11:25
Zareaguj Reakcja

Programy śniadaniowe to nie tylko forma rozrywki. Dla wielu są one także kopalnią wpadek i nieprzewidzianych sytuacji, o których nieraz huczał cały internet. Niedawno uwagę widzów zwróciła Katarzyna Cichopek, która w „Pytaniu na śniadanie” wystąpiła w niezbyt dobrze dobranych butach.

Pytanie na śniadanie TVP. Wstydliwa wpadka Katarzyny Cichopek. Nie mogła chodzić
fot. Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek jest jedną z prowadzących śniadaniowy program TVP. Na wizji pojawia się w towarzystwie swojego partnera, Macieja Kurzajewskiego, z którym tworzy dosyć zgrany i niewątpliwie lubiany duet. Prywatnie są parą, ale na antenie zachowują się profesjonalnie. Bez wątpienia kierują się radami osób odpowiedzialnych za wizerunek. Niestety, mimo że do wystąpień na antenie przygotowują ich specjaliści, czasami nie udaje im się uniknąć wpadek.

Redakcja poleca

„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek paraduje w TVP w za dużych butach

Niedawno Katarzyna Cichopek wywołała burzę. W ostatnim wydaniu „Pytania na śniadanie” miała problem z chodzeniem, ale nie przez zakwasy lub inne dolegliwości. Odpowiedzialne za to było źle dobrane obuwie. Czyżby produkcja nie wiedziała, jaki rozmiar buta nosi Kasia?

Być może liczono na to, że tak drobny szczegół umknie uwadze widzów. Ci jednak — jak zwykle — wykazali się zadziwiającą spostrzegawczością i, jak informuje Plejada, zasypali prowadzącą słowami krytyki.

Uwielbiam tę parę prowadzących. Pełen profesjonalizm! Ale ciężko nie zauważyć za dużych bucików pani Kasi — miał napisać jeden z widzów.

Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl

Źródła: RadioZET.pl/Plejada.pl