Obserwuj w Google News

Nowi prowadzący w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie wolą ich od Cichopek i Kurzajewskiego?

2 min. czytania
27.11.2022 14:37
Zareaguj Reakcja

Niespodziewanie w "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się nowa para prowadzących. Czy Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz dorównają popularnością Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu? Zdaniem części widzów są od nich lepsi.

Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki
fot. screen: Instagram @aleksandragrysz

" Pytanie na śniadanie" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w polskiej telewizji, od lat produkcja TVP walczy o palmę pierwszeństwa z "Dzień Dobry TVN". Nie jest tajemnicą, że sukces formatu w ogromnej mierze zależy od doboru prowadzących. Telewizja Polska cieszy się rozgłosem zakochanych w sobie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, ale nie osiada na laurach. W niedzielnym odcinku "Pytania na śniadanie" z widzami przywitała się nowa para prowadzących. Czy Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz staną się nowymi ulubieńcami widzów?

Redakcja poleca

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie". Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz nowymi gwiazdami TVP?

"Dzień Dobry TVN" powitało w swoich szeregach Małgorzatę Rozenek-Majdan, która zdaniem wielu widzów radzi sobie nie najlepiej, a nawet odstrasza widzów od śniadaniowego formatu. Tymczasem w niedzielę 27 listopada w "Pytaniu na śniadanie" pojawił się nowy duet prowadzących. To Aleksandra Grysz, którą mogliśmy już oglądać na ekranie. Towarzyszył jej Tomasz Tylicki, zatrudniony w TVP jako dziennikarz i specjalista do spraw lokowania produktu, który także pojawiał się już w śniadaniówce.

- Zostają z nami te gorące emocje, gdyż mamy ogromny zaszczyt być z państwem w tę niedzielę. Po raz pierwszy w tym składzie. Chłopak z Warmii i dziewczyna z Mazur - przedstawili się widzom.

W sieci nie brakuje pozytywnych komentarzy pod adresem nowej pary prowadzących. Pojawiły się nawet głosy, że to miła odmiana od "zgranych" już przez TVP Cichopek i Kurzajewskiego.

- Sympatyczna ta nowa para prowadzących, oglądałam. Cichopek mamy już dość i każdy nowy prowadzący będzie wybawieniem.

- Bardzo dobrze, że to nie Kurzojc*pki.

- Super, bardzo się cieszę i trzymam kciuki - czytamy w komentarzach.

Kto wie, może zaprezentowały nam się nowa ulubiona para prowadzących "Pytania na śniadanie".