Obserwuj w Google News

Doda zgasiła Nowakowską w „Pytaniu na Śniadanie”. Mówiła o dziecku i Pachucie

2 min. czytania
05.03.2023 15:49

Doda udzieliła wywiadu Idzie Nowakowskiej i Tomaszowi Wolnemu. W pewnym momencie zaskoczyła prowadzącą „Pytania na Śniadanie” mocną reakcją na jej komentarz o partnerze piosenkarki, Dariuszu Pachucie.

pytanie-na-śniadanie-doda-zgasiła-nowakowską-mówiła-o-dziecku-i-pachucie
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)

Doda gościła w „ Pytaniu na Śniadanie” i promowała swój najnowszy singiel „ Zatańczę z aniołami”. W siedzibie TVP przywitał ją tłum fanów. Piosenkarka nie tylko zaprezentowała w studiu swój najnowszy hit, ale udzieliła też wywiadu, w którym podsumowała swoją dotychczasową karierę. W pewnym momencie rozmowa zeszła na prywatne tematy. Prowadząca śniadaniowego show Telewizji Polskiej, Ida Nowakowska, nie spodziewała się takiej reakcji Dody na komentarz dotyczący jej partnera, Dariusza Pachuta.

Redakcja poleca

„Pytanie na Śniadanie”. Doda o świadomym rodzicielstwie i związku z Dariuszem Pachutem

Gospodyni „PnŚ” przyznała, że odkąd została mamą, stara się na bieżąco śledzić najnowsze wypowiedzi gwiazd i ekspertów na temat macierzyństwa. Doda niedawno mówiła o bezdzietności z wyboru podczas wywiadu u Karola Paciorka. W porannym programie TVP ponownie zabrała głos w sprawie świadomego rodzicielstwa.

- Ten, kto się decyduje na dziecko, nie może ulegać presji społeczeństwa. Dziecko musi być chciane, wyczekane, kochane. Nie jest sztuką sama prokreacja, sztuką jest wychowanie dziecka na wartościowego człowieka. A do tego potrzeba sto procent swojego czasu. To jest misja, zawód na dwadzieścia cztery godziny. Ja nie mam instynktu macierzyńskiego, ale to nie wynika z egoistycznych pobudek. Ja myślę o tej drugiej osobie, o tym, że nikt nie może być powoływany na świat z poczucia obowiązku, presji czy mody - tłumaczyła.

Rabczewska została też zapytana przez prowadzących „Pytanie na Śniadanie” o jej relacje romantyczne.

- Jestem trochę nieśmiała, jeżeli chodzi o damsko-męskie sprawy, ale jak już mam chłopaka, to jestem dzikusem. Chciałabym mieć jednego chłopaka na całe życie, ale jak do tej pory coś mi się nie udawało… - powiedziała.

W tym momencie Ida Nowakowska zauważyła, że w życiu piosenkarki pojawił się pewien przystojny mężczyzna. Kiedy tylko wspomniano o Dariuszu Pachucie, Doda postanowiła szybko uciąć temat.

- Ida, jestem bardzo zazdrosna. Zachowaj swoje komentarze dla siebie - zażartowała. Nowakowska od razu zaznaczyła, że ma męża i bardzo go kocha, a Tomasz Wolny wybuchł śmiechem.

Myślicie, że gdy Doda będzie gościła w „ Dzień Dobry TVN”, pozwoli sobie na podobne żarty, a na planie będzie panowała równie dobra atmosfera?