Obserwuj w Google News

Przełom w życiu Elżbiety z „Rolnik szuka żony”. „Zaczynam nowy rozdział”

2 min. czytania
21.09.2023 19:17
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Czabator z 8. edycji Rolnik szuka żony” nie znalazła miłości w programie, za to zyskała wiele wartościowych przyjaźni. W programie mieliśmy okazję zobaczyć zachwycające gospodarstwo i posiadłość rolniczki. Teraz okazuje się, że gwiazda TVP sprzedała swój majątek. Cena może szokować.

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony" sprzedała posiadłość
fot. screen Instagram rolnikszukazonytvp

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” pokazała się jako osoba wiedząca, czego chce, ale też wrażliwa. Widzowie programu TVP na pewno pamiętają, jak okrutnie rolniczka została skrzywdzona przez Marka. Mężczyzna dosłownie zmienił się z dnia na dzień i z uczuciowego partnera stał się tyranem. Na dodatek w finałowym odcinku zalecał Elżbiecie Czabator zrobienie botoksu.

Jakiś czas później pojawiły się słuchy, że Ela sprzedaje swój dom w województwie świętokrzyskim. Pod koniec 2021 roku rolniczka ze smutkiem pisała w mediach społecznościowych, że pora pożegnać się z miejscem, w które włożyła tyle serca. Przyznała, że trudno jej jest odpowiednio zająć się sporą posiadłością, tym bardziej że nie ma u boku partnera, a bliscy mieszkają gdzie indziej.

Zobacz także:  Kamila Boś z „Rolnik szuka żony” przeżyła koszmar. Szczere wyznanie

Rolnik szuka żony: Elżbieta Czabator sprzedała posiadłość

Posiadłość Elżbiety Czabator jest położona w Grabkowie w województwie świętokrzyskim. Działka liczy 2,65 hektara (z czego zagospodarowane jest 60 arów), a na jej terenie znajdziemy 160-metrowy dom – to tam zamieszkiwała rolniczka. Na terenie znajduje się też druga nieruchomość (ok. 80 m kw.), w której skład wchodzi m.in. garaż. Oprócz tego na działce jest też budynek gospodarczy, który może nadawać się na stadninę dla koni lub halę produkcyjną. Oczywiście nie można zapomnieć o wielkim ogrodzie i stawie wraz z molo.

Elżbieta w jednym z komentarzy na Facebooku pisała, że za pieniądze ze sprzedaży domu sprawi sobie kawalerkę. Jednak w 2022 roku rolniczka zmieniła nieco plany i w rozmowie z portalem „echodnia.eu” mówiła, że chce nieco odremontować budynki i na działce rozpocząć działalność agroturystyczną. Teraz okazuje się, że dopięła swego i będzie mogła rozglądać się za kawalerką. Serwis wspomniał, że majątek Elżbiety miał zostać wystawiony za 2 miliony złotych.

Redakcja poleca

- To prawda, że mój dom jest już praktycznie sprzedany. Podpisaliśmy umowę przedwstępną i czekamy jedynie na wszystkie dokumenty i notariusza – zdradziła Elżbieta portalowi „echodnia.eu”.

- Zaczynam nowy rozdział w życiu. Nie zdradzę, za jaką kwotę sprzedaję posiadłość, ale mogę powiedzieć, że na pewno trafia ona w dobre ręce – dodała rolniczka.

Elżbieta Czabator ma zamiar opuścić województwo świętokrzyskie. Na razie nie zdradziła, gdzie osiądzie na stałe. Być może wybierze Mazury? W tych okolicach przyroda i jeziora są na wyciągnięcie ręki, a rolniczce po latach intensywnej pracy przyda się wypocząć i zapomnieć o troskach.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP