Obserwuj w Google News

Przełom w sprawie rozwodu Opozdy i Królikowskiego. Aktorka zmieni pozew

3 min. czytania
25.04.2023 07:26
Zareaguj Reakcja

Pojawiły się nowe wieści na temat rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Aktorska para wciąż formalnie jest małżeństwem i dotąd wiele wskazywało na to, że proces może ciągnąć się latami. Okazuje się, że aktorka rozważa zmianę w pozwie, która może ułatwić sprawę.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS/Pawel Wodzynski/East News

To już ponad rok, od kiedy oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski są małżeństwem tylko formalnie. Po tym, jak aktor zdradzał żonę w zaawansowanej, trudnej ciąży, a następnie porzucił ją, wylała się na niego fala hejtu. Aktor zniknął z mediów, by nieco ochłonąć, a potem pojawiły się doniesienia o tym, że Joanna Opozda złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Od tamtej pory już kilkakrotnie byliśmy świadkami przepychanki pomiędzy małżonkami i wiadomo było, że sprawa sądowa nie będzie prosta - szczególnie że gwiazda chciała orzekania o winie. Nowe wieści w tej sprawie przekazał "Super Express". Joanna Opozda rozważać ma zmiany w pozwie, które przyspieszą finał sprawy.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wreszcie się rozwiodą? Nowe fakty

Jak wynika z wcześniejszych informacji, Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy na początku marca ubiegłego roku. W maju "Super Express" ustalił, że na pierwszą rozprawę małżonkowie mogą czekać nawet rok. Ten rok już mija, ale daty formalnego spotkania w sądzie wciąż nie ma. Jak wiadomo, w Sądzie Okręgowym w Warszawie aktorka złożyła dokument wnioskujący o orzekanie o winie. Z kolei Antek Królikowski chciał rozstrzygnąć sprawę polubownie. Pod względem formalnym już ta różnica zapowiadała niełatwą batalię, dlatego Joanna Opozda ma rozważać zmianę w tym zakresie. "Super Express" przedstawił swoje nowe ustalenia.

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie. Poza tym Antek udowadniałby, że nie tylko on jest winny rozpadowi małżeństwa. Batalia sądowa trwałaby wieki. A na to nikt nie ma siły

- przekazało źródło z otoczenia pary.

Redakcja poleca

Joanna Opozda i Antek Królikowski chodzą na mediacje

Jeśli Joanna zmieni swój pozew, to najpewniej do orzeczenia rozwodu pozostanie właściwie dogadanie spraw formalnych. O to od pewnego czasu para stara się w drodze mediacji. Wtedy ustalone zostały szczegóły dotyczące podziału majątku, alimentów oraz opieki nad synkiem Vincentem. Ponadto "Super Express" donosi, że Antek Królikowski dołączył do swojego pozwu wniosek o opiekę nad synkiem z miejscem zamieszkania przy matce. Zadbał też o to, by móc regularnie widywać się z chłopcem — gwiazdor chciałby widywać go dwa razy w dni powszednie, co najmniej przez trzy godziny, oraz w co drugi weekend miesiąca przez siedem godzin.

Zobacz także:  Antek Królikowski pobity. Pokazał zdjęcie z obitą twarzą [FOTO]

Dodajmy, że Antoni Królikowski już układa sobie życie z nową kobietą, dokładnie tą samą, z którą zdradzał ciężarną Opozdę. Początkowo ukrywał znajomość, ale od pewnego czasu zabiera ukochaną na salony. Z kolei Joanna Opozda milczy w temacie swojego życia uczuciowego, choć pojawiały się pytania o relację, która łączy ją z pisarzem Remigiuszem Mrozem.

Myślicie, że już wkrótce Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozwiodą się?

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS