Prokop wbił szpilę Wellman. Nietypowa sytuacja w „Dzień dobry TVN”

04.02.2023 10:55

Dorota Wellman i Marcin Prokop od 2007 roku stanowią charyzmatyczny i zgrany duet prowadzących program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”. Ulubieńcy telewidzów słyną z ciętego języka i podczas ostatniego odcinka doszło między nimi do nieco ostrej wymiany zdań. Prezenterka potrzebowała przerwy?

Marcin Prokop i Dorota Wellman
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

„Dzień dobry TVN” to jedna z ulubionych śniadaniówek Polaków. Program prowadzony jest na zmianę przez dziennikarskie pary: Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak, Paulinę Krupińską z Damianem Michałowskim, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, Małgorzatę Ohme w duecie z Filipem Chajzerem, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego, a także legendarny tandem: Dorotę Wellman z Marcinem Prokopem.

Zobacz także: Małgorzata Ohme o zachowaniu Filipa Chajzera. "Jest mi przykro, gdy to widzę"

„Dzień dobry TVN” dostarcza widzom wiele emocji

Widzowie śniadaniówki TVN nie mogą narzekać na nudę – każdy odcinek przynosi fanom programu kolejne niespodzianki. Niedawno na wizji doszło do niezręcznej sytuacji: zaproszony gość specjalny, komik Wojciech Fiedorczuk najwyraźniej nie był zachwycony tematem poruszonym przez Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Prowadzący skupili się bowiem...na cenach toalet na Zakopiańskich Krupówkach.

Myślałem, że kwestie artystyczne, bo ja i w teatrze występuję, i też na scenie, a tutaj mówimy o takich rzeczach... Ja rozumiem, ale żeby od razu mnie łączyć z takimi sprawami i wzywać po to? Przykro mi delikatnie

– mówił artysta na antenie „Dzień dobry TVN”.

Tym razem fani popularnego programu TVN mieli okazję być świadkami nietypowej wymiany zdań między Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

Marcin Prokop zakpił z Doroty Wellman, która potrzebowała przerwy

Podczas kulinarnych popisów Aleksandry Szwed, która przedstawiała widzom dania na bazie ziół, prowadząca zarządziła chwilę przerwy.

Czekamy na te legalne zioła, które pojawią się w daniach, a teraz zapraszamy państwa na chwile odpoczynku od nas

 – ogłosiła Wellman, co spotkało się z natychmiastową reakcją Prokopa.

Ja się jeszcze nie zmęczyłem, ja jeszcze mogę zostać

 – wszedł w słowo koleżance z planu.

W szkole na pewno byłeś taki, że "ja pierwszy, ja pierwszy, proszę pani"

– odgryzła się dziennikarka.

- Nie wiadomo, czy Dorotka może powiedzieć to samo o tej obecności – podsycała emocje Szwed proponując Wellman zaparzenie ziół, na co Prokop ironizował, że jego programowa partnerka potrzebuje wachlarza i przykrycia kocem.

Ale co wy ze mnie robicie jakąś staruszkę

– odparła ataki rozbawionych celebrytów.

Zmęczona Dorota Wellman na szczęście doczekała się przerwy, a dalsza część odcinka przebiegła bez specjalnych ekscesów.

Lubicie „Dzień dobry TVN”?

loader
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News