Obserwuj w Google News

"Projekt Lady" znika z anteny. Uczestniczka programu zna przyczynę?

2 min. czytania
14.02.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Władze TVN rezygnują z formatu, który lata temu bił rekordy popularności. "Projekt Lady" znika z anteny. Dla wielu decyzja o usunięciu popularnego show z ramówki może wydać się zaskakująca. Jak skomentowały ją Małgorzata Rozenek i Magdalena Lubacz?

"Projekt Lady" znika z anteny. Uczestniczka programu zna przyczynę?
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

W 2016 roku "Projekt Lady" był jednym z największych hitów TVN. Po pięciu edycjach format został przeniesiony na antenę TVN 7, gdzie wyemitowano ostatnią — szóstą. Przez lata program odmienił życie wielu uczestniczek.

To był świetny program, który zrobił wiele dobrego. Bardzo dużo dziewczyn dostało szansę do tego, żeby zmienić swoje życie i bardzo wiele z tej szansy skorzystało - skomentowała w rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata Rozenek.

Jednak nawet prowadząca nie potrafiła ukryć przekonania, że show powinno być zdjęte z anteny dużo wcześniej.

Myślę, że 5 edycji, które było, to wystarczająca ilość - dodała.

Zobacz także: Gwiazda "Projekt Lady" pochwaliła się przemianą. Niedawno zbierała na spłatę długów [FOTO]

"Projekt Lady" znika z anteny. Magdalena Lubacz komentuje decyzję władz TVN

Zdanie Małgorzaty Rozenek najwyraźniej podziela Magdalena Lubacz, zwyciężczyni trzeciej edycji "Projektu Lady". W wywiadzie dla Jastrząb Post uczestniczka show zasugerowała, że przyczyną spadku zainteresowania formatem była jego powtarzalność.

Po moim sezonie obejrzałam już tylko jeden sezon „Projektu Lady” i później przestałam oglądać ten program, bo te zadania wszystkie się powielały, co nie wzbudzało to we mnie takiego samego zainteresowania jak kiedyś

Dla Lubacz decyzja władz TVN o usunięciu "Projektu Lady" z ramówki nie jest żadnym zaskoczeniem.

Spodziewałam się takiej decyzji stacji, że program w końcu się zakończy - przyznała.
Redakcja poleca

"Projekt Lady". Program TVN odmieniał życia

Format, który w 2016 podbił serca widzów, był nie tylko formą rozrywki. Dla uczestniczek "Projektu Lady" udział w nim był przede wszystkim okazją do zmienienia stylu życia. Kobiety, które pojawiały się w reality show, pod okiem ekspertów uczyły się dobrych manier. Wygrywała ta z nich, która najlepiej radziła sobie z przygotowanymi przez twórców zadaniami.

Zdaniem Magdaleny Lubacz zniknięcie "Projektu Lady" z anteny będzie miało przykre konsekwencje dla tych dziewcząt, które mogłyby w przyszłości skorzystać z udziału w programie.

Szkoda tylko dziewczyn, które nie będą miały szans na zmianę. Ale myślę, że jak dochodzi do kolejnych edycji, to dużo ludzi traktuje to nie jako szansę na zmianę, tylko bardziej jako show. Czy faktycznie w kolejnych edycjach dziewczyny chciały się zmienić? Chyba nie do końca - oceniła.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl/Dziendobry.tvn.pl