Obserwuj w Google News

Popek zrobił sobie kolejną skaryfikację? Pokazał twarz. "Tragedia, stary" [FOTO]

2 min. czytania
24.02.2023 17:48
Zareaguj Reakcja

Raper Popek słynie z przeraźliwej skaryfikacji. Ostatnio "król Albanii" postanowił wzmocnić efekt i zafundował sobie zabieg, w wyniku którego blizny na jego twarzy przybrały czerwony kolor. "Odkleił się całkiem" - kwitują fani, zaniepokojeni coraz głupszymi pomysłami swojego idola.  

Paweł Popek Monster
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Paweł Ryszard Mikołajuw, znany jako raper Popek, jest wielbicielem ekstremalnych modyfikacji ciała. Lata temu ogromne kontrowersje wzbudziła jego skaryfikacja twarzy. Popek zafundował sobie przecięcia w kształcie błyskawic na policzkach i skroniach.

Kolejnym szokującym zabiegiem gwiazdora Gangu Albanii było wytatuowanie gałek ocznych. Potem na podobny zabieg zdecydowała się Aleksandra Sadowska-Gałuszka, zwana w mediach "fanką Popka". Dziewczyna straciła wzrok i latami walczyła w sądzie o odszkodowanie od tatuażysty. Niedawno zapadł wyrok w tej sprawie.

Redakcja poleca

Popek ponowił skaryfikację twarzy?

Niedawno do sieci wypłynęło wideo z nagim Popkiem eksponującym swoje przyrodzenie, a teraz kontrowersyjny raper przyprawił fanów o ciarki, udostępniając relację z salonu tatuażu. W wyniku zabiegu skaryfikacja na twarzy Popka przybrała krwistoczerwony kolor.

- Powrót do przyszłości - zatytułował swój nowy wygląd "król Albanii". 

Internauci w komentarzach zastanawiają się, co zrobił z twarzą Popek - odnowił skaryfikację, czy może wytatuował istniejące bruzdy. Większość skłania się do tego drugiego, niemniej podkreśla, że nowa twarz gwiazdora wygląda jak z horroru. "Tragedia" - podsumowują popisy 44-latka followersi i poruszeni jego widocznym upadkiem, szczerze zachęcają do leczenia. 

Popek idź na terapię, bo jest coraz gorzej. 

- Dałeś przykład innym, aby nie brać, wróciłeś do g*wna, znowu jesteś zerem.

- Smutno się na to patrzy. Oby to się dobrze skończyło. Trzymaj się stary i obyś z tego wyszedł.

popek2
fot. Instagram:@popek