Obserwuj w Google News

Półnaga Kinga Rusin wypowiada się na temat aktywnego spędzania czasu

1 min. czytania
15.11.2022 17:38
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin przyzwyczaiła swoich odbiorców do tego, że nieustannie podróżuje i odwiedza nowe miejsca. Obecnie przebywa w Australii. Dziennikarka opublikowała odważne zdjęcie i zdradziła swój sposób na dobrą formę.

Kinga Rusin
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Półnaga Kinga Rusin wypowiada się na temat aktywnego spędzania czasu. Dziennikarka przebywa w Australii, skąd dodaje niesamowite zdjęcia. Tym razem podzieliła się tym, jak spędza wolny czas i przy okazji opowiedziała, jak dba o formę.

Zobacz także:  Kinga Rusin atakuje Jarosława Kaczyńskiego: „Zidiociały starzec z Żoliborza”

Półnaga Kinga Rusin wypowiada się na temat aktywnego spędzania czasu

Kinga Rusin od jakiegoś czasu nie pojawia się w telewizji, ale skupia się na podróżach. Dziennikarka obecnie przebywa w Australii, skąd dzieli się egzotycznymi kadrami.

Redakcja poleca

Jedno z ostatnich zdjęć wywołało wielkie zamieszanie, Rusin pozuje na nim ubrana w kusy strój kąpielowy i opowiada o tym, jak trzyma formę.

I jak tu utrzymać formę po tych fantastycznych kolacjach w Brisbane, kulinarnej, i nie tylko, stolicy stanu Queensland? Na pewno nie na leżaku. Dobrze, że wyjście z naszego pokoju było od razu na basen, to nie miałam żadnych wymówek - napisała pod fotografią.

Na zdjęciu można zobaczyć Kingę w czarnym, wiązanym kostiumie kąpielowym z głębokim dekoltem. Fotografia spodobała się fanom dziennikarki, komplementowano jej figurę i zdrową cerę. Internauci podpytywali się też, jaką dietę stosuje Kinga Rusin, jednak dziennikarka nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.

Zobacz także:  Marcin Hakiel planuje ślub? Smaszcz gratuluje

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News