Obserwuj w Google News

Pola Wiśniewska świętuje Dzień Matki. Pokazała zdjęcie dzieci. "Cudna gromadka" [FOTO]

2 min. czytania
26.05.2023 17:53
Zareaguj Reakcja

Pola Wiśniewska niedawno po raz szósty została mamą. Żona Michała Wiśniewskiego z okazji Dnia Mamy pokazała zdjęcie swoich pociech, w tym najmłodszego Noela Cloe. Rodzinna fotografia roztopiła serca internautów.

Michał i Pola Wiśniewscy
fot. screen: Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska urodziła drugie dziecko Michała Wiśniewskiego 16 maja 2023 roku. Pierwsza wspólna pociecha małżonków, synek Falco Amadeus, przyszła na świat dwa lata wcześniej. Zarówno lider Ich Troje jak i jego piąta żona mają także po czwórce dzieci z poprzednich związków. Oboje jednak zdają się bardzo cieszyć z gromadki pociech. Pola, która chętnie chwali się synkiem Noelem Cloe na Instagramie, postanowiła opublikować wyjątkowy post z okazji Dnia Matki. Dodała do niego zdjęcie, na którym możemy podziwiać część jej pociech, a tym najmłodszego potomka

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie dzieci. Żona Michała Wiśniewskiego świętuje Dzień Matki

Na profilu Poli Wiśniewskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które rozczuliło fanów 37-latki. Widzimy na nim małego Noela otoczonego przez szczęśliwe rodzeństwo. Żona Michała Wiśniewskiego podzieliła się rodzinną fotografią z okazji Dnia Matki. Złożyła także życzenia wszystkim mamom.

- Uwielbiam być ich mamą. Wszystkim mamom, w dniu naszego święta, wysyłam uściski. Bądźmy z siebie dumne - napisała.

Pod postem Polo zaroiło się od pozytywnych komentarzy wzruszonych fanów.

Redakcja poleca

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie dzieci z okazji Dnia Matki

Urocze zdjęcie pociech Poli Wiśniewskiej wywołało entuzjastyczne reakcje internautów. W komentarzach fani zachwycali się małym Noelem oraz pozostałymi dziećmi.

- Fajnie być mamą i mieć więź już na zawsze, czy dziecko ma 20 lat, czy miesiąc, zawsze się je kocha.

- Uściski. Cudaśne dzieciaczki i maluszek Noel. Same słodkości na zdjęciu, piękne.

- Cudna gromadka.

- Gratulacje, śliczne macie dzieciątka - czytamy.

Kto wie, być może fani Michała i Poli będą mogli także cieszyć się razem z nimi narodzinami siódmego dziecka piosenkarza.