Obserwuj w Google News

Pique z kochanką wyrzuceni z lokalu? Właściciel miał być fanem Shakiry

2 min. czytania
22.02.2023 21:55
Zareaguj Reakcja

Nie milkną echa głośnego rozstania Shakiry i Gerarda Pique – para rozeszła się w atmosferze skandalu, przez zdradę, jakiej dopuścił się piłkarz. W mediach aż huczy od kolejnych doniesień na temat niewiernego męża i jego młodej kochanki. Tym razem mieli zostać wyproszeni z jednej z hiszpańskiej restauracji.

Pique, Mari i Shakira
fot. Screen Instagram/3gerardpique/shakira

Ostatnie miesiące obfitują w doniesienia na temat okoliczności rozstania Shakiry i Gerarda Pique, który zdradził gwiazdę pop z 23-letnią Clarą Chią Marti. Niewierny piłkarz porzucił żonę po 11 latach małżeństwa. Gwiazda pop wyznała, że rozstanie boli ją głównie ze względu na synów – para wychowywała wspólnie 9-letniego Milana i 7-letniego Shashę.

Zobacz także:  Shakira zostawiła partnera dla Pique. Porzuciła go i odeszła do młodszego

Shakira nie może pozbierać się po rozstaniu z Gerardem Pique

Od momentu rozstania słynnej pary na jaw wychodzą nowe informacje, a rozżalona Shakira poświęciła byłemu mężowi nowy utwór, w którym nie szczędzi niewiernemu mężczyźnie gorzkich słów. W jednym z wywiadów wyznała również, jak obecnie wygląda jej codzienność.

To bardzo przykre, że dzieci muszą przechodzić przez to szczególnie w chwili, gdy ich rodzice się rozstają. Czasem mam wrażenie, że to wszystko to tylko zły sen i że za chwilę się z niego wybudzę. Ale nie, tak wygląda moja rzeczywistość

 — mówiła w rozmowie z amerykańskim wydaniem magazynu "Elle".

Niedawno media społecznościowe obiegło nagranie, na którym wokalistka śpiewa podczas mycia podłogi, że „mogłaby zabić swojego eks”. Solidarni z Shakirą fani nie szczędzą Gerardowi Pique i jego kochance przykrych komentarzy, a Clara Chia Marti miała nawet trafić do szpitala po ataku paniki wywołanym hejtem.

Redakcja poleca

Gerarda Pique i Clara Chia Marti wyproszeni z restauracji? Winna ma być Shakira

W hiszpańskich mediach pojawiły się szokujące doniesienia o ostatnim incydencie z Gerardem Pique i jego nową ukochaną w roli w głównej. Odkąd para śmielej pokazuje się publicznie, często spotyka się z atakami fanów Shakiry, którzy nie przebierają w słowach. Wygląda na to, że skandal osiągnął realny wymiar – jak podaje portal „Marca”, Pique z kochanką mieli zostać wyproszeni z jednej z hiszpańskich restauracji.

Powodem niechęci do pary miał być fakt, że właściciel lokalu jest fanem Shakiry. Hiszpański portal powołuje się na nagranie jednego z TikTokerów, na którym widać piłkarza i Marti z nietęgimi minami. Zakochani widocznie byli nie w humorze i próbowali pośpiesznie schować się w samochodzie.

Hiszpański serwis zaznaczył, że informacje nie są oficjalnie potwierdzone, jednak w sieci zawrzało – internauci są podzieleni – niektórzy uważają zachowanie pracownika lokalu za słuszne, inni uważają je za skandaliczne.

A jakie jest Wasze zdanie?

RadioZet.pl/"Elle"/"Marca"

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl