Obserwuj w Google News

Rubikowie jednak wrócą do Polski? Zagadkowy komentarz muzyka

2 min. czytania
02.10.2023 09:01
Zareaguj Reakcja

Agata Rubik i Piotr Rubik od kilku tygodni urządzają się w USA. Nową ostoją rodziny zostało Miami. Córki kompozytora zaczęły też uczęszczać do tamtejszej szkoły. Fani zasypywali Rubików pytaniami, więc na Instagramie zorganizowano specjalną sesję Q&A. Wiadomo już, co z przyszłością rodziny muzyka za oceanem. Nie wygląda to optymistycznie.

Agata Rubik i Piotr Rubik wrócą do Polski?
fot. screen Instagram piotr_rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik już zdążyli odczuć blaski i cienie życia w USA. Kompozytor wściekał się na amerykańskich kierowców, a jego żona skarżyła się na ceny leczenia w kraju. Oprócz tego narzekała też na niemożność zrobienia dobrego, polskiego rosołu. Minusów zapewne jest więcej. Świadczą o tym dość szczere odpowiedzi na pytania internautów. Rubikowie nie owijali w bawełnę. Jest ciężko.

Zobacz także:  Bóg zesłał żonę Piotrowi Rubikowi. Kompozytor dostał wyjątkowy znak

Agata Rubik i Piotr Rubik wrócą do Polski?

Rubikowie odpowiadali na najbardziej dociekliwe pytania internautów. Stąd wiadomo, że rodzina muzyka jeszcze nie wie, gdzie spędzą tegoroczne Boże Narodzenie, ale najprawdopodobniej będą świętować w Miami. Jedna z fanek zapytała, czy planują wracać do Polski – w domyśle na stałe.

Na razie nie. Myślę, że nasze dziewczyny zostaną tu na studia. Helena z pewnością” - odpowiedziała Agata Rubik.

Redakcja poleca

„Zobaczymy. Niektóre rzeczy są o wiele droższe niż w PL, niektóre tańsze, ale generalnie jest drożej. Mieszkania na Key Biscayne są niestety bardzo drogie, płaci się za bezpieczeństwo i szkoły. Nie ma co przeliczać, tutaj zarabia się o wiele więcej” - skomentował Piotr Rubik.

Na szczęście Helena i Alicja odnajdują się w nowej szkole. Agata Rubik zaznaczyła, że dziewczynki bardzo dobrze znają język angielski, więc nie muszą stresować się barierą językową. Znalazły też wielu znajomych i „sprawiają wrażenie szczęśliwych”.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba