Obserwuj w Google News

Gąsowski znowu okradziony? Nagroda za niedogodności ucieszyłaby każdego Polaka

2 min. czytania
19.01.2023 13:56
Zareaguj Reakcja

Piotr Gąsowski wybrał się na Florydę, gdzie ponownie czekała go przykra niespodzianka. Na szczęście historia zakończyła się happy endem, który doceniłby każdy prawdziwy Polak.

Piotr Gąsowski
fot. Piotr Gąsowski/Instagram

Piotr Gąsowski znowu poleciał na Florydę, gdzie znów miał niespodziewane przygody. Tym razem myślał, że został okradziony.

Piotr Gąsowski okradziony na wakacjach?

Były prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" ostatnimi czasy zabawia swoich fanów w mediach społecznościowych różnego rodzaju przygodami podczas zagranicznych podróży. Ostatnia wizyta Gąsowskiego w USA przypominała skecz z komedii.

Redakcja poleca

Gwiazdor wrócił na Florydę i tym razem nie obyło się bez przygód. Aktor wraz ze swoim przyjacielem Maciejem Truskolaskim postanowił udać się do jednego ze sklepów sieci Walgreens w Miami.

Zrobił zakupy i po powrocie do hotelu zorientował się, że nie wziął siatki z produktami, które nabył. Postanowił wrócić do marketu, by poszukać zguby. Tej jednak tam nie było. Gąsowski opowiedział wszystko ze szczegółami w relacji na swoim Instagramie.

print screen z Instagam/Piotr Gąsowski
fot. print screen z Instagam/Piotr Gąsowski

- Nie uwierzycie, co mi się przydarzyło! Otóż zrobiłem zakupy w sklepie, małe zakupy — kupiłem klapki, lekarstwa, szczotkę do zębów, pastę do zębów, zapłaciłem za to, ja wiem, trzydzieści parę dolarów. Przychodzimy do hotelu pięć minut później, patrzę, nie wziąłem tej torby. Wkurzyłem się, wracam. Torby nie ma, szukamy... I tutaj następuje kulminacyjna część mojej opowieści.

Okazało się, że kierowniczka sklepu przejęta zgubą Gąsowskiego postanowiła... wręczyć mu produkty, które wcześniej kupił zupełnie za darmo. W ramach podzięki za hojność postanowił dokupić dwie czapki.

Powiedziałem: "Czy pani żartuje?", a ona odpowiedziała: "Nie, ja się znam na ludziach, ja widzę, że ktoś to panu podiwanił z lady, ja się znam na ludziach, dobrze od pana wieje — pozytywną energią, proszę to wziąć."

Zachwycony postawą kobiety Gąsowski wrócił do hotelu, by nagrać relację, w której opowiedział o swojej przygodzie. Najlepsze miało dopiero nadejść. 

Redakcja poleca

Piotr Gąsowski przekonał się, że karma wraca

Po nagraniu materiału na Instagram okazało się... że Gąsowski zabrał jednak siatkę z zakupami do hotelu, postawił ją pod fotelem i jej nie zauważył. Postanowił więc wrócić do sklepu, by oddać produkty, które otrzymał za darmo.

print screen z Instagam/Piotr Gąsowski
fot. print screen z Instagam/Piotr Gąsowski

- Teraz wracam do Walgreensa, żeby oddać pani Cynthii te zakupy, które mi wcześniej sprezentowała. To jest po pierwsze nie do wiary, ale być może to jest po to, żebym pokazał wam panią Cynthię.

Gąsowski był zachwycony i poruszony postawą kierowniczki sklepu, więc kiedy za dobro podziękował dobrem, jego szczęście było jeszcze większe. Po oddaniu darmowych zakupów wraz z przyjacielem udał się na Miami Beach, gdzie był rozentuzjazmowany faktem, że w powietrzu czuć marihuanę. Co jeszcze wydarzy się podczas wyprawy Gąsowskiego? Przekonamy się niebawem.

RadioZET.pl/Instagram