Piotr Gąsowski chwali się gołą klatą. „Niezręcznie komentować ten obrazek”

01.02.2023 17:55

Piotr Gąsowski opuścił chłodną Polskę i udał się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Nie tylko pochwalił się wędrówką śladami barona narkotykowego Pablo Escobara, ale również ujęciami ze słonecznej plaży, do których zapozował bez koszulki. Jego opalony tors robi wrażenie!

Piotr Gąsowski
fot. Screen Instagram/

Piotr Gąsowski ma za sobą trudny czas – niedawno musiał pożegnać się z programem „Twoja Twarz brzmi znajomo”, w którym od pierwszej edycji pełnił funkcję prowadzącego u boku Macieja Dowbora. Gwiazdor postanowił odpocząć od rzeczywistości i wybrał się na wakacje, które na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych. Nie zabrakło sesji na plaży.

Zobacz także: "Ty debilu ty ku*wa, ty idioto pi*rdolony. Ku*wa mać!". Kto zdenerwował Gąsowskiego?

Piotr Gąsowski wybrał się na wakacje. Poszedł śladami Pablo Escobara

Gąsowski w połowie stycznia wyruszył ze swoim przyjacielem Maciejem na pełną emocji wycieczkę do USA. Wakacje rozpoczął w Miami, a następnym punktem jego podróży okazała się Kolumbia, gdzie aktor udał się na wędrówkę śladem jednego z najbardziej rozpoznawalnych baronów narkotykowych. Rolę przewodników pełnili sam syn Pablo Escobara, Juan Pablo oraz oficer policji, który niegdyś walczył z przestępczą działalnością kolumbijskiego biznesmena.

Drugi dzień naszej podróży! Dzisiaj podążaliśmy śladami Pablo Escobara, kolumbijskiego barona narkotykowego! Oprowadzał nas Carlos Palau. Wszystkim gorąco, polecam! Carlos, kiedyś był zaciekłym wrogiem rodziny Escobarów i walczył z nimi, jako oficer policji, na śmierć i życie teraz przyjaźni się z synem gangstera, Juanem Pablem Escobarem! To dzięki Juanowi dostałem ten kontakt!

– ekscytował się celebryta za pośrednictwem Instagrama.

Piotr Gąsowski wypoczywa na plaży. Pokazał zdjęcie bez koszulki

Piotr Gąsowski nie może na wakacjach narzekać na nudę – po emocjonującej wycieczce w Kolumbii postanowił odwiedzić Trynidad i Tobago, wyspiarskie państwo Ameryki Południowej. Upalne plaże sprzyjają błogiemu wypoczynkowi, z czego ochoczo korzystał były prowadzący show Polsatu. Na instagramowym profilu gwiazdora pojawiły się zdjęcia z relaksujących chwil.

Dla takich momentów błogiego lenistwa warto ciężko pracować… nie warto ciężko pracować, jeśli się nie ma w planie błogiego lenistwa! Sam to przed chwilą wymyśliłem! Wylatuję z Maćkiem z Trynidadu i Tobago. Wracamy do Miami! Maciek się ciężko napracował, żeby to moje lenistwo udokumentować. I mimo że wyszło leniwie, jest moc, nieprawdaż?!

– podpisał zdjęcia, do których zapozował na gorącej plaży.

Na jednej z fotografii Gąsowski pochwalił się opaloną na złocisty brąz klatką piersiową. „Aż mi niezręcznie komentować ten obrazek” – napisał pod publikacją.

Jak Wam się podoba?

Screen Instagram/piotr.gasowski.official
fot.
Screen Instagram/piotr.gasowski.official
fot.
loader
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook