Obserwuj w Google News

Piotr Cugowski chwalił się nową kobietą już kilka miesięcy temu

1 min. czytania
26.01.2023 16:41
Zareaguj Reakcja

Piotr Cugowski rozwiódł się w tajemnicy z żoną i już ma nową partnerkę. Wszystkie plotki zostały potwierdzone przez jego ojca, Krzysztofa Cugowskiego. Do tego okazuje się, że muzyk dodawał zdjęcia z nową ukochaną już jakiś czas temu.

Piotr Cugowski
fot. Tomasz Radzik/Agencja SE/East News

Piotr Cugowski zadziwił wszystkich fanów. Muzyk jakiś czas temu rozstał się z żoną i już rozpoczął nowy związek. Wszystko to zostało potwierdzone przez Krzysztofa Cugowskiego, jego ojca. 

Zobacz także: Huczy o rozwodzie Piotra Cugowskiego. Juror "The Voice" chwali się już nową narzeczoną

Piotr Cugowski chwalił się nową kobietą już kilka miesięcy temu

Piotr Cugowski przez lata był związany z jedną kobietą. Niedawno jednak w studiu "Jaka to melodia?" pozdrowił swoją narzeczoną, co wywołało niemałe zdziwienie fanów. Jak donosi Pudelek, Cugowski jest obecnie w związku z niejaką Karoliną. Muzyk ma być już po rozwodzie. Co ciekawe, ojciec Cugowskiego wyznał w "Fakcie", że Piotr rozwiódł się niecałe dwa lata temu.

Redakcja poleca

Zdaniem Pudelka, Piotr Cugowski wspominał o ukochanej już w 2022 roku. O Karolinie niewiele wiadomo. Podobno jest internistką i nefrolożką. Poniżej można zobaczyć, jak wygląda nowa ukochana muzyka.

Kim jest była żona Piotra Cugowskiego?

Piotr Cugowski wziął ślub w 2008 roku z Elizą Tokarczyk. Para doczekała się syna. Eliza urodziła się w 1980 roku i przez lata współpracowała z telewizją Polsat

Zobacz także: „Love Island” znika z Polsatu. Gilon o decyzji Miszczaka: „Nie boję się”

RadioZET.pl/pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl