Obserwuj w Google News

Paulina Sykut-Jeżyna została modelką. Pożegna telewizję? "Mistrzostwo świata" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.11.2022 17:01
Zareaguj Reakcja

Zdaniem wielu osób Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najpiękniejszych prezenterek polskiej telewizji. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" swoim debiutem na wybiegu podbiła serca fanów. Czy zamieni pracę w telewizji na karierę w modowej branży?

Paulina Sykut-Jeżyna
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z największych gwiazd Polsatu. Karierę w stacji rozpoczynała jako pogodynka, obecnie możemy oglądać ją między innymi jako prowadzącą " Tańca z gwiazdami". Od dawna mówi się, że 41-latka zachwyca urodą i doskonale odnalazłaby się jako modelka. Najwyraźniej Paulina wzięła sobie do serca uwagi wielbicieli, zdecydowała się bowiem na debiut na wybiegu. Rzuciła się na głęboką wodę, jej "pierwszy raz" miał miejsce na pokazie słynnego Macieja Zienia. Poradziła sobie jednak doskonale i zjawiskowo zaprezentowała w zmysłowej czarnej sukni.

Redakcja poleca

Paulina Sykut-Jeżyna zamieni telewizję na wybiegi? Gwiazda Polsatu zadebiutowała jako modelka

Na profilu Pauliny Sykut-Jeżyny na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym możemy podziwiać prezenterkę w efektownej czarnej sukni ozdobionej cienkimi sznureczkami. Gospodyni "Tańca z gwiazdami" poinformowała, że w tej kreacji po raz pierwszy spróbuje swoich sił na wybiegu.

- Zaraz zadebiutuję jako modelka na wybiegu - zapowiedziała, oznaczając w poście znanego projektanta.

Sykut-Jeżyna wystąpiła na pokazie Macieja Zienia, który odbył się w czwartek 24 listopada w warszawskiej Kinotece. Na imprezie nie brakowało gwiazd, pojawiły się między innymi Maffashion, Barabara Kurdej-Szatan i Marina Łuczenko-Szczęsna. Dla fanów Pauliny bez wątpienia to ona była jednak najważniejsza.

- Świetnie ci poszło! Widziałam na własne oczy. Nie do wiary, że to debiut.

- Pięknie wyszło, a sukienka boska.

- Pani Paulino, po prostu mistrzostwo świata. Rewelacja - czytamy w komentarzach.

Na szczęście Sykut-Jeżyna nie zapowiedziała rozstania z telewizją. Być może jednak po tak udanym debiucie będzie kontynuować swoją karierę modelki.