Obserwuj w Google News

Smaszcz straciła pracę? Skomentowała medialną burzę

2 min. czytania
15.11.2022 12:00
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz straciła pracę? Jak nieoficjalnie ustalił portal „Wirtualnemedia.pl”, była żona Macieja Kurzajewskiego ma już nie być zatrudniona na stanowisku szefowej marketingu i PR w JLL Polska. Chociaż firma nie wydała oświadczenia, to nieco inne światło rzuciła Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz w ostatnich dniach sprawiła, że jest o niej szczególnie głośno. Po aferze związanej z Izabelą Janachowską nie gryzła się w język. Interweniować musiał mąż gwiazdy Polsatu, który zagroził prawnikami byłej żonie Macieja Kurzajewskiego. Ta jednak nie ma zamiaru milczeć i zapowiedziała, że będzie ujawniać kolejne kłamstwa obecnego ukochanego Katarzyny Cichopek. Teraz nieoficjalnie dowiadujemy się, że Paulina Smaszcz straciła pracę – czy są to skutki jej niedawnych poczynań? Skomentowała.

Zobacz także:  Paulina Smaszcz cytatem z Platona próbuje wyjaśnić swoje zachowanie. Internauci tego nie kupują

Paulina Smaszcz straciła pracę?

Paulina Smaszcz jeszcze w maju 2022 roku została zatrudniona na stanowisko szefowej marketingu i PR w firmie JLL Polska, która oferuje usługi dla sektora nieruchomości. Była żona Macieja Kurzajewskiego zajmowała się tam m.in. wsparciem strategicznych transformacji firmy przez nowoczesną komunikację w kanałach cyfrowych.

- Jestem przekonany, że z szerokim międzynarodowym doświadczeniem w komunikacji marketingowej i PR, Paulina Smaszcz jest właściwą osobą do wsparcia nas w przeprowadzeniu transformacji rynku. Paulina ma holistyczne spojrzenie na kierunek ostatnich zmian rynkowych oraz trendy ESG, co pozwoli jej aktywnie zaangażować się w realizowanie misji JLL oraz wspieranie naszych wartości – uzasadniał CEO w JLL Polska, Mateusz Bonca, cytowany przez „Wirtualnemedia.pl”.

Redakcja poleca

Teraz portal dowiedział się, że Paulina Smaszcz nie pracuje już na tym stanowisku. Nie wyznaczono też osoby na jej zastępstwo. Serwis potwierdził swoje ustalenia w biurze firmy.

Niestety, firma nie odpowiedziała na oficjalne zapytania, czy Paulina Smaszcz pracuje jeszcze w spółce, a także, od kiedy nie jest już szefową marketingu. Chociaż obiecano oświadczenie w sprawie, do tej pory nie doczekano się maila. Z kolei „Plotkowi” udało się uzyskać komentarz od samej zainteresowanej. Jak się okazuje, powodem rozstania z firmą były problemy zdrowotne. Stało się to również przed wybuchem medialnej wojny.

Z moim pracodawcą rozstałam się z początkiem września ze względu na moje zdrowie. Zakończyłam projekty zakontraktowane na sześć miesięcy z ogromnym sukcesem i niestety zdrowie nie pozwoliło mi na tak intensywną pracę. [...] W moim stanie praca po 10-12 godzin dziennie nie jest możliwa - powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z „Plotkiem”.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/Plotek.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS