Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz zalana łzami. Co stało się podczas transmisji na żywo? [WIDEO]

2 min. czytania
25.11.2022 09:36

Paulina Smaszcz nie schodzi z ust fanów od wielu tygodni. Menadżerka PR i była prezenterka telewizyjna zorganizowała spotkanie dla fanów na Instagramie. Przez jeden z komentarzy zalała się łzami. Co znalazło się w informacji, która tak poruszyła gwiazdę?

Paulina Smaszcz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Paulina Smaszcz wciąż pozostaje najgorętszym nazwiskiem polskiego showbiznesu. Obok Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, których relację tak skrzętnie komentuje. Tym razem kobieta zalała się rzewnymi łzami podczas Instagram Live z fanami. Gdy przeczytała jeden z komentarzy na swój temat, nie mogła się powstrzymać i wybuchnęła płaczem. Co dokładnie przeczytała Smaszcz?

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz zalana łzami. Co się stało? 

Jak czytamy na portalu Plotek.pl, do nietypowej sytuacji z udziałem Pauliny Smaszcz doszło w czwartek 24 listopada. Kobieta zdecydowała się rozpocząć transmisję na żywo za pomocą Instagram Live. Podczas transmisji rozmawiała z fanami o swoim życiu prywatnym i zawodowym oraz o tym, jak pomaga młodym kobietom osiągnąć sukces zawodowy. Jeden z komentarzy tak dogłębnie poruszył menadżerkę PR, że aż musiała przerwać nagranie.

W pewnym momencie bowiem jedna z komentujących wpisała w okienko czatu:

– Czy wie pani o tym, że jest pani wzorem dla wielu kobiet? W pracy przy kawie rozmawiamy o pani i kibicujemy – pojawiło się na ekranie.

Gdy tylko Paulina Smaszcz dostrzegła wiadomość, nie wytrzymała. Roztrzęsiona ze wzruszenia, zalała się łzami i serdecznie podziękowała za ciepłe słowa. Zanim to jednak nastąpiło, zamilkła na dobrą minutę. Jak czytamy na Pudelek.pl, był to dość trudny moment, gdyż kobieta jedynie ocierała łzy i pocierała twarz dłonią. Obserwatorzy szybko pocieszali kobietę w komentarzach. Smaszcz zdecydowała się jednak zakończyć live w następnych zdaniach, szczerze poruszona, że jej działania spotykają się z takim poklaskiem.

Paulina Smaszcz zalana łzami. Zobacz wzruszający materiał

Całe zdarzenie możemy zobaczyć na koncie na Instagramie Pauliny Smaszcz. Materiał prezentuje się następująco:

Czytaj także:  Figura omal nie umarła na planie? „Zawaliła się konstrukcja. Groziło to śmiercią”

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Instagram

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo