Obserwuj w Google News

Smaszcz w bikini. Tak dba o figurę. „Chcę ładnie wyglądać nawet w trumnie”

2 min. czytania
06.07.2023 20:07
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz zaskoczyła fanów. Gwiazda opublikowała gorące zdjęcie w bikini. „Kobieta-petarda” zdradziła, jak dba o figurę i wyznała, że „chce ładnie wyglądać nawet w trumnie”.

paulina-smaszcz-w-bikini-tak-dba-figurę-chcę-ładnie-wyglądać-nawet-w-trumnie
fot. Instagram (@paulina.smaszcz)

Paulina Smaszcz od lat jest związana ze światem mediów. Pracowała między innymi w stacjach Wizja TV i TVN Style, a nawet prowadziła „Pytanie na Śniadanie” u boku Macieja Kurzajewskiego. Z czasem gwiazda zrezygnowała z kariery dziennikarki i zaczęła organizować warsztaty dla kobiet. Wydała też książkę „Bądź kobietą petardą!”. Największy rozgłos przyniósł jej jednak konflikt z byłym mężem i jego nową partnerką, Katarzyną Cichopek. Paulina Smaszcz wie, jak przyciągnąć uwagę mediów. Ostatnio opublikowała gorące zdjęcie w samym bikini.

Paulina Smaszcz pręży ciało w bikini. Zdradziła, jak dba o smukłą sylwetkę

„Kobieta-petarda” niedawno skończyła 50 lat. Wciąż może się jednak pochwalić ciałem nastolatki. Na Instagramie Smaszcz znalazło się zdjęcie w seksownym kostiumie. - Kobieta wyrusza na wakacje - podpisała gorącą fotografię gwiazda.

Odważna publikacja prawdopodobnie zainspirowała dziennikarzy Plotka do rozmowy z byłą żoną Kurzajewskiego. W rozmowie z portalem wyjawiła, dlaczego nie boi się prezentować swoich wdzięków. Smaszcz zamierza walczyć z ageizem.

- Ciągłe szufladkowanie kobiet ze względu na wiek jest po prostu niesprawiedliwe. Dla mnie zaczęła się druga połowa życia. Myślę, że to jest taki moment dla wielu kobiet, żeby żyć już po swojemu. Tak jak się chce. I robić to, co się chce i spełniać swoje marzenia, bo ciągle nie wiemy, czy jutro będzie. Nie można marnować żadnej godziny, ani żadnego dnia - mówiła.

Redakcja poleca

Dziennikarka świetnie prezentuje się w bikini. Wszystko dzięki przystąpieniu do programu modelowania sylwetki. Smaszcz może pochwalić się smukłą figurą, jednak ćwicząc, dba przede wszystkim o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

- Intensywnie ćwiczę, jestem na diecie. Uczestniczę w programie modelowania sylwetki Michała Bieńko, który pomaga mi z moimi problemami neurologicznymi i kręgosłupem, ale także rzeźbić ciało. Ja chcę ładnie wyglądać nawet w trumnie - wypaliła zadowolona „kobieta-petarda”.

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News