Smaszcz usunęła intymne filmiki z partnerem. Pokazała miłość na kanapie [FOTO]

05.02.2023 16:37

Paulina Smaszcz opublikowała w sieci intymne filmiki, na których nie szczędzili sobie czułości z partnerem. Po fali krytycznych komentarzy była żona Macieja Kurzajewskiego zdecydowała się usunąć nagrania. Ale w sieci nic nie ginie. Co było w filmikach Pauliny Smaszcz? 

Paulina Smaszcz z nowym partnerem
fot. TRICOLORS/East News, TikTok:@paulinasmaszcz

Paulina Smaszcz od kilku miesięcy jest targana silnymi emocjami w związku z ujawnieniem się Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Po serii zdjęć byłego męża z nową ukochaną kobieta-petarda postanowiła oznajmić światu, że ona też ma miłość. Niedawno na TikToku Smaszcz zamieściła nagranie, na którym tańczy ze swoim partnerem.  

- Jest od dawna wspaniały, kochany, doceniający, inspirujący, wspierający, szanujący i lojalny - rozpywała się nad następcą Macieja Kurzajewskiego.

Nie zdradziła jednak, kim jest mężczyzna ani jakie mają plany względem swojego związku. W weekend 49-latka udostępniła kolejne nagrania z ukochanym. Internauci mieli okazję podziwiać Paulinę Smaszcz i jej partnera namiętnie przytulających się na kanapie w towarzystwie swoich psów. 

Paulina Smaszcz usunęła romantyczne nagrania z partnerem 

Intymne filmiki Pauliny Smaszcz z ukochanym wywołały falę krytyczny komentarzy. Spora część internautów zarzuciła byłej Kurzajewskiej "kupczenie prywatnością, byle coś udowodnić byłemu"

- Po co to? Miłość nie potrzebuje poklasku - grzmieli internauci. 

Wkrótce Paulina Smaszcz usunęła romantyczne filmiki z TikToka. Zachowanie byłej gwiazdy TVP również zostało kąśliwie skomentowane przez obserwatorów. 

- Pani Paulinka usuwa filmy. Chyba zrozumiała, że to nie było smaczne - drwili followersi.

Z kolei fani zawiedzeni decyzją 49-latki dopytywali, dlaczego nagle postanowiła ukryć swoje czułości z ukochanym. - Aż chciało się patrzeć na to wasze szczęście - ubolewali w komentarzach. 

Paulina Smaszcz jednak nie odniosła się do swojej akcji na TikToku.

smaszcz1
fot. TikTok:@paulinasmaszcz
pauina3
fot. TikTok:@paulinasmaszcz
paulina2
fot. TikTok:@paulinasmaszcz
loader