Zamknij

Paulina Smaszcz tęskni za Kurzajewskim? Powiedziała wprost

02.12.2022 18:15

Paulina Smaszcz pochwaliła się na Instagramie kompilacją zdjęć z udziałem psa Macieja Kurzajewskiego. Jedna z obserwatorek zasugerowała, że „kobieta-petarda” tęskni za czasami, gdy była żoną prezentera TVP. Co na to trenerka kobiet?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
fot. East News

Odkąd Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie kryją się ze swoim uczuciem, Paulina Smaszcz bezustannie komentuje życie byłego męża i jego nowej partnerki. Samozwańcza „kobieta-petarda” nie tylko oskarżyła nowy „power-couple” Telewizji Polskiej o oszukiwanie widzów i swoich rodzin, ale na każdym kroku stara się wbijać szpile dziennikarzowi TVP.

Zobacz także: Smaszcz atakuje Kurzajewskiego. Chciał zerwać z Cichopek?

Paulina Smaszcz tęskni za dawnymi czasami u boku Kurzajewskiego?

Do publicznego prania brudów rozsierdzona celebrytka wciągnęła nawet psa swojego byłego partnera. Trenerka kobiet zarzuciła Kurzajewskiemu, że ten pozbył się czworonoga jak niepotrzebnego mebla.

Dziękuję, że mogłam w wywiadzie z Tobą powiedzieć o tułaczce Bono, który po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. Bono po tych przeżyciach jest chory, jak mówi mama Maćka, i Bono potrzebuje leczenia

– odniosła się na Instagramie do rozmowy z Anną Zejdler.

Na tym jednak nie poprzestała i wkrótce złożyła rodzinie Kurzajewskich niezapowiedzianą wizytę, mając na celu zaczerpnięcie informacji o stanie zdrowia pupila. Wtedy miarka się przebrała i prowadzący „Pytanie na śniadanie” zgłosił niechcianego gościa na policję.

Paulina Smaszcz w najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się kompilacją zdjęć przedstawiających psa Bono. Jedna z obserwatorek celebrytki zdecydowała się zasugerować „kobiecie-petardzie”, że ta nie pogodziła się z rozstaniem z Kurzajewskim.

Widać, że tęskni Pani za tym co było

 – stwierdziła odważnie Internautka, co spotkało się z błyskawiczną reakcją.

 - Nie tęsknię – skwitowała krótko Smaszcz.

Odpowiedź nie usatysfakcjonowała fanki: „Jakby Pani nie tęskniła, to odcięłaby się Pani od przeszłości i nie wracała do starych spraw, a zwłaszcza do tematu byłego męża” – odcięła się gwieździe, jednak nie doczekała się już odpowiedzi.

Myślicie, że Paulina Smaszcz skrycie tęskni za eksmałżonkiem?

loader
gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS