Zamknij

Smaszcz ostro odpowiada siostrze Kurzajewskiego. Uderza w całą rodzinę

25.11.2022 15:10

Paulina Smaszcz nie miała jeszcze „przyjemności” odnieść się do słów Macieja Kurzajewskiego w medialnej aferze, ponieważ gwiazdor TVP nie jest tak wylewny jak jego była żona. Na Instagramie zareagowała za to siostra dziennikarza. Paulina Smaszcz odgryzła się w związku z przytykiem.

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News, Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Paulina Smaszcz w tej trudnej dla wszystkich sytuacji musi liczyć się z krytyką. Internauci podzielili się na dwa obozy – jedni chcą, aby dała spokój Kurzopkom, inni wspierają działania „kobiety petardy”. Najwidoczniej rodzina Macieja Kurzajewskiego miała już dość coraz to nowszych rewelacji o nim.

Zobacz także: Co Smaszcz zrobiła z psem? Internauci poruszeni losem Bono

Paulina Smaszcz reaguje na komentarz siostry Macieja Kurzajewskiego

- Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. Wierzę jednak, że właśnie będąc jednością rodzinną, przez to przejdziemy – napisała siostra Macieja Kurzajewskiego w odpowiedzi na jeden z komentarzy dopingujących dziennikarza.

Chociaż rodzina prezentera „Pytania na śniadanie” ma znać całą prawdę o Paulinie Smaszcz, to nie chcą ciągnąć i podsycać medialnych przepychanek. Chcieliby też oszczędzić mamie dziennikarza niepotrzebnych stresów. Nie tak dawno miała przeżyć „wtargnięcie” byłej synowej do domu, co skończyło się donosem na policję ze strony Macieja Kurzajewskiego.

- W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie. I z szacunku do matki naszych bratanków i wnuków nie będziemy uczestniczyć w tej walce. Ale z serca dziękujemy za każdy wyraz wsparcia wobec Maćka i nas – kontynuowała siostra Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz, jak już się przyzwyczailiśmy w tej aferze, została poproszona o komentarz odnośnie wypowiedzi siostry Macieja Kurzajewskiego. Z tym pytaniem zwrócił się do niej „Plotek”. Dziennikarka nie chciała zbytnio się rozwodzić, ale zrobiła to dosadnie.

- To ich zakłamanie osiągnęło szczyt. Ja już przestałam komentować. Z moimi synami znamy prawdę – skwitowała Paulina Smaszcz w rozmowie z „Plotkiem”.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS
loader