Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz o swoich głośnych wypowiedziach. Żałuje swoich słów?

2 min. czytania
18.05.2023 22:41

Paulina Smaszcz w ciągu ostatnich miesięcy narobiła w polskim show-biznesie niemałego szumu. Czy celebrytka żałuje niektórych swoich słów? Odniosła się go swoich głośnych wypowiedzi na Instagramie.

Paulina Smaszcz o swoich głośnych wypowiedziach. Żałuje swoich słów?
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Smaszcz znana jest z tego, że nie owija w bawełnę. Dała temu wyraz przy okazji wyjawienia związku Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Później w sieci rozpętała się prawdziwa wojna z tą celebrycką trójką w rolach głównych. Ognia, który między nimi wybuch nie udało się jeszcze ugasić. Nie doszło do pojednania nawet, po narodzinach wnuczki Kurzajewskiego i Smaszcz.

Zobacz też:  Katarzyna Cichopek nie chce pogodzić się z Pauliną Smaszcz? „Zero odpowiedzi”

Paulina Smaszcz powiedziała za dużo?

Paulina Smaszcz zamieściła w sieci wiele ostrych wpisów wycelowanych w stronę „Kurzopków”. Jak przyznała, zrobiła to dlatego, że umowa, którą miała zawartą z byłym mężem, nie została dotrzymana. Zakochani prowadzący „Pytanie na Śniadanie” zostali nazwani „kłamliwą parą zdrajców”, a to tylko mały ułamek z tego, ile trudnych słów w ich stronę padło.

Redakcja poleca

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oberwali od „kobiety petardy”. W ciągu ostatnich miesięcy Paulina Smaszcz publicznie posprzeczała się z Izabelą Janachowską, której zarzuciła, że jest ze swoim mężem dla pieniędzy, czy z Laurą Breszką, którą nazwała „głupia cipką”.

Czy Paulina Smaszcz odnosi się do swoich wypowiedzi

Celebrytka najwyraźniej zaczęła rozmyślać nad tymi trudnymi sytuacjami, które miały ostatnio w mediach miejsce. Efektami tych analiz podzieliła się na Instagramie, gdzie zamieściła krótkie, ale wymowne oświadczenie.

Jestem odpowiedzialna za słowa, które wypowiadam, a nie za to, jak inni je rozumieją – czytamy na opublikowanym obrazku.

W komentarzach pojawiło się wiele przychylnych komentarzy: - Dawno nie przeczytałam czegoś tak trafnego – pisze jedna z internautek. - W punkt! - pisze ktoś inny.

Celna porada od ekspertki od komunikacji?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl