Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz miała jedno marzenie. Plany pokrzyżowała jej choroba

2 min. czytania
15.11.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz ujawniła, że nie udało jej się spełnić wielkiego marzenia. W jego realizacji miał wziąć udział Maciej Kurzajewski. Niestety problemy zdrowotne pokrzyżowały plany „kobiecie-petardzie”.

Paulina Smaszcz miała jedno marzenie. Plany pokrzyżowała jej choroba
fot. Wojciech Olszanka/Dzień Dobry TVN/East News

Paulina Smaszcz znalazła się w centrum zainteresowania, gdy ujawniła romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Później wielokrotnie wypowiadała się na temat gwiazdy „ M jak miłość” i byłego męża. Ostatnio wyraźnie odpuściła prowadzącym „ Pytania na Śniadanie”. Czy miały z tym związek narodziny jej wnuczki? W najnowszym wywiadzie „kobieta-petarda” opowiedziała o roli babci. Zasmucona wyznała też, że najmłodsza członkini jej rodziny pomaga jej zapomnieć o niezrealizowanym marzeniu z przeszłości. Czego nie udało się zrobić gwieździe?

Paulina Smaszcz chciała to zrobić z Maciejem Kurzajewskim. Przeszkodziła jej choroba

W rozmowie z Super Expressem Paulina Smaszcz zdradziła, jak odnajduje się w roli babci. - Staram się być najlepszą babcią na świecie. Mam teraz tyle cierpliwości i nic nie jest w stanie zbić mnie z pantałyku. Już nic nie muszę, więc zasypianie przy niej, w jej zapachu jest chyba najpiękniejszym prezentem w moim życiu - mówiła uśmiechnięta.

Dziennikarze SE porozmawiali z „kobietą-petardą” podczas prezentacji raportu „Mężczyźni o mężczyznach”. Dziennikarka rozszerzyła swoją ofertę i teraz organizuje warsztaty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Podczas wywiadu ujawniła, że wnuczka pomaga jej pogodzić się z utratą szansy na realizację jej wielkiego marzenia.

Redakcja poleca

- To ogromna radość. Chciałam mieć jeszcze jedno dziecko, ale z moimi problemami zdrowotnymi byłoby to bardzo trudne. Za to teraz mam okazję być najszczęśliwszą babcią - powiedziała. Paulina Smaszcz doczekała się z Maciejem Kurzajewskim dwóch synów. Niestety ma za sobą też aż trzy poronienia. Gwiazda niedawno wspomniała zmarłych synów w dzień Wszystkich Świętych.

„Nie chcę pogodzić się z ich śmiercią. I nie śpię od lat po nocach, bo wciąż mam przed oczami moich trzech blond synków, którzy nie przeżyli, ale ich serce biło pod moim sercem, ale to zrozumie tylko matka” - napisała w smutnym wpisie Smaszcz. Wcześniej opowiedziała o skandalicznym zachowaniu położnej, która nie pozwalała jej opłakać straty dziecka.

Źródło: Radio ZET/Super Expres

Nie przegap
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News