Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz jest w szpitalu. Opublikowała smutny wpis. „Już po wszystkim”

2 min. czytania
10.07.2023 10:36
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, wykonanym wprost na szpitalnym łóżku. Gwiazda wcześniej informowała o tym, że będzie zmuszona iść do szpitala. Wygląda na to, że już jest po zabiegu.

Paulina Smaszcz jest w sszpitalu
fot. AGENCJA SE/East News/Instagram/@paulinasmaszcz/screen

Paulina Smaszcz poinformowała niedawno, że będzie musiała iść do szpitala w związku ze swoimi problemami zdrowotnymi. Gwiazda nie ujawniła dokładnie, o co chodzi, ale wygląda na to, że już jest po zabiegu. Na Instagramie pokazała zdjęcie wprost ze szpitalnego łóżka i dodała do niego nieco smutny, ale pełen wdzięczności opis.

Paulina Smaszcz jest w szpitalu. Przeszła zabieg?

Paulina Smaszcz w 2022 roku poinformowała, że leczy się onkologicznie oraz neurologicznie. Nie wiadomo dokładnie, który z problemów zdrowotnych obecnie wymagał lekarskiej interwencji, ale niedawno sama Smaszcz zwróciła uwagę widzów na swoje problemy z mówieniem. Ostatnio celebrytka przekazała, że idzie do szpitala, ale bardzo się boi. Teraz już wiemy, że – prawdopodobnie – jest po jakimś zabiegu. Tak wynikać może z jej słów, które opublikowała w swoim wpisie wprost ze szpitalnego łóżka. Paulina Smaszcz wygląda tam na dość zmęczoną, tak, jak by nie czuła się zbyt dobrze. Przekonuje jednak, że „już po wszystkim”. W pełnych wdzięczności słowach dziękuje lekarzom za opiekę.

Już po wszystkim. Trzeba dziękować, bo za mało wokół wdzięczności i lojalności. Dziękuję ogromnie i z serca za pomoc dr B. Korczyńskiej i dr M. Uchman oraz zespołowi Szpitala Południowego za absolutnie wszystko. Najbardziej za serce, szybkie działanie, wyrozumiałość i trzymanie kciuków za dalsze leczenie

– napisała na Instagramie Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz w szpitalu
fot. Instagram/@paulina.smaszcz/scree

Mimo iż Paulina Smaszcz nie informowała dokładnie o tym, w jakim celu musiała udać się do szpitala, to jednak zdradziła wcześniej, że nie będzie to długa wizyta, a wkrótce po niej zamierza dalej oddawać się swoim zawodowym obowiązkom. Jak zapowiedziała, już w środę 12 lipca ma jedno ze swoich spotkań z kobietami w Poznaniu. Wygląda na to, że plany te nie uległy zmianie i osoby, które na środowy event czekają, będą mogły zobaczyć się z kobietą-petardą.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News