Obserwuj w Google News

Paulina Krupińska z igłami w twarzy. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" cierpi dla urody [FOTO]

2 min. czytania
16.11.2022 17:17
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska podzieliła się z fanami relacją z serii zabiegów upiększających. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pokazała zdjęcia z igłami wbitymi w twarz, wspomniała także o wykorzystaniu prądu. Ile jest w stanie zrobić dla urody?

Paulina Krupińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska od 2020 roku jest jedną z prowadzących " Dzień Dobry TVN". Widzowie komplementują nie tylko jej zawodowe doświadczenie, ale także urodę. Nic w tym dziwnego, prezenterka ma na swoim koncie tytuł Miss Polonia 2012. Jako uczestniczka konkursów piękności doskonale wie, że uroda czasem wymaga poświęceń. Najwyraźniej Paulina nadal jest na nie gotowa, w sieci podzieliła się relacją z wizyty gabinecie, w którym dała sobie między innymi wbić w twarz igły.

Redakcja poleca

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z igłami w twarzy. Tak gwiazda TVN dba o urodę

Paulina Krupińska z pewnością zaskoczyła wielu fanów najnowszymi relacjami udostępnianymi na swoim Instastory. Zdjęcie i nagranie, na którym widzimy igły wbite w twarz prezenterki, mogły wywołać szok części internautów. Gospodyni "Dzień Dobry TVN" wyjaśniła, że jest to element bardzo skutecznego zabiegu upiększającego.

- Needle Shaping polega na wytworzeniu i ułożeniu włókien kolagenu. Wykorzystuje się do tego igły do akupunktury i prąd o niskim natężeniu, który przepływa wzdłuż obracających się igieł umieszczonych w skórze. Włókna kolagenowe zwijają się wokół igły, aż utworzą strukturę przypominającą wrzeciono, które staje się naturalnym rusztowaniem podtrzymującym tkanki. Zabieg daje natychmiastowy efekt liftingu bez podawania jakichkolwiek substancji wgłąb skóry - opisała fachowo w opisie nagrania.

Paulina poleciła zabieg swoim fankom. Zdaje sobie sprawę, że wygląda on, jak sama to nazwała, inwazyjnie. Jednak efekty mają pojawić się już po pierwszej wizycie, a metoda jest w stu procentach naturalna. Ciężko nie zaufać telewizyjnej gwieździe z tytułem Miss Polonia. Z pewnością jednak nie każdy odważy się skorzystać z tak upiornie wyglądającego zabiegu.

Paulina Krupińska
fot. screen: Instagram @pkrupinska