Obserwuj w Google News

Paulina Krupińska miała wypadek. Smutny koniec świąt gwiazdy "Dzień dobry TVN"

2 min. czytania
27.12.2022 19:40
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska to kolejna polska gwiazda, której w ostatnich dniach przydarzyła się przykra sytuacja. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zasmuciła fanów zdjęciem po wypadku. Co się stało pięknej żonie Sebastiana Karpiela-Bułecki? 

Paulina Krupińska
fot. Instagram:@pkrupinska

Paulina Krupińska zakończyła święta Bożego Narodzenia przykrym wypadkiem. Prowadząca "Dzień dobry TVN" wstawiła na Instastory zdjęcie stłuczonej nogi z okładem i przestrzegła internautów przed niebezpieczeństwem czyhającym na oblodzonych podwórkach. Całe szczęście, że tylko tak się to skończyło, bo w innym wypadku gwiazda mogła skończyć z poważnym urazem i wylądować na zakopiańskim SORze. Co się stało żonie Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Redakcja poleca

Paulina Krupińska miała wypadek po świętach

Jeszcze w wigilijny poranek Paulina Krupińska prowadziła "Dzień dobry TVN" ze swoim kanapowym partnerem Damianem Michałowskim. Później pędziła do domu na Podhale dokończyć przygotowania do wigilijnej wieczerzy, którą tradycyjnie spędziła z mężem, dziećmi i bliskimi. Święta minęły prezenterce spokojnie i w nieco leniwej atmosferze.

Ruszacie się trochę, czy kolejna porcja sałatki jarzynowej wylądowała na Waszym talerzu? - pytała followersów w drugi dzień Bożego Narodzenia. 

Niestety zdjęcie zamieszczone w ostatniej relacji byłej Miss Polonia nie było już tak wesołe. Okazało się, że Paulina Krupińska uległa wypadkowi - poślizgnęła się na oblodzonej nawierzchni i zbiła sobie kolano. 

- Uważajcie na lód - przestrzegła fanów przed beztroskim hasaniem na dworze. 

Poszkodowana prezenterka musiała potem leżeć na kanapie z uniesioną nogą i robić okłady. 

7654332
fot. Instastories:@pkrupinska

Szkoda, że tak pechowo Paulina Krupińska wkroczyła w ostatni tydzień starego roku. Na szczęście stłuczone kolano nie wykluczyło jej z pracy i niedługo gwiazda jak zwykle poprowadzi "Dzień dobry TVN".

Anna Wendzikowska w żałobie. Gwiazda miała bardzo smutne święta