Obserwuj w Google News

Paulina Krupińska jest w ciąży? Nie pozostawiła wątpliwości

2 min. czytania
21.11.2023 15:25

Fani Pauliny Krupińskiej zaczęli sugerować, że jej rodzina się powiększy. Prezenterka „Dzień dobry TVN” ma już dwójkę dzieci z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Czy będą mieli kolejną pociechę?

Paulina Krupińska jest w ciąży? Nie pozostawiła wątpliwości
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Paulina Krupińska jest jedną z prezenterek programu „Dzień dobry TVN”. Z Sebastianem Karpielem-Bułecką tworzą szczęśliwą parę. Wszystkiego dopełnia dwoje ich dzieci – Antonina i Jędrzej. Wokalista zespołu Zakopower postanowił zbudować kolejny dom w Zakopanem dla swojej rodziny. Teraz fani dopatrują się ciąży u Pauliny Krupińskiej i sugerują, że para szykuje się na kolejne dziecko.

Paulina Krupińska dziękuje internautkom za wsparcie

Internauci sugerowali Paulinie Krupińskiej, że wygląda, jakby była w ciąży. Najmłodsze dziecko prezenterki „Dzień dobry TVN” i Sebastiana Karpiela-Bułecki ma już 6 lat. Dla fanów pary mógł to być już najwyższy czas na kolejną pociechę.

Redakcja poleca

Plotki dotarły do samej zainteresowanej. Paulina Krupińska postanowiła odnieść się do spekulacji internautów i nagrała film na relacji na Instagramie. Najpierw okazała wdzięczność za wsparcie od fanek.

– Chciałabym podziękować wszystkim tym osobom, które tutaj piszą do mnie tyle miłych, ciepłych słów. Jest to bardzo budujące, w internecie są też dobrzy ludzie. Poza tym niektórzy twierdzą, że siła kobiet nie istnieje i to jest tylko czcza gadanina. Może i tak, ale ja tutaj każdego dnia mam dowód na to, że kobiety potrafią się wspierać, potrafią sobie mówić miłe słowa. Jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo dziękuję – powiedziała prezenterka „Dzień dobry TVN”.

Paulina Krupińska o ciąży. Rozwiała wątpliwości

Z każdym kolejnym zdjęciem nie cichły spekulacje internautów o tym, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spodziewają się trzeciego dziecka. W dalszej części filmu z Instagrama modelka wprost odniosła się do plotek na temat jej ciąży.

– Również bardzo dziękuję wszystkim osobom, które raz na jakiś czas piszą mi tutaj gratulacje dotyczące mojego stanu błogosławionego, przecież ja tak wyglądam, bo jestem w ciąży? Nie. Nie jestem. Nie planuję również ciąży w najbliższym czasie – mówiła Paulina Krupińska.

Tym sposobem prezenterka „Dzień dobry TVN” nie pozostawiła wątpliwości. Sugestie fanów dotyczące wyglądu Pauliny Krupińskiej mogły być uznane za naruszenie jej prywatności, a nawet obrazę. Po niej nie było jednak widać tego, żeby była w jakikolwiek sposób dotknięta słowami internautów.

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News