Koziejowska o związku z o 22 lat starszym Orłosiem. Zamieszkali razem

02.02.2023 13:04

Paulina Koziejowska udzieliła wywiadu i opowiedziała o relacji z Maciejem Orłosiem. Para zamieszkała razem. Czy następnym krokiem będzie ślub i założenie rodziny?

paulina-koziejewska-o-związku-z-maciejem-orłosiem-zamieszkali-razem
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Koziejowska, choć w mediach pracuje od lat, dała się poznać szerszej publiczności, gdy związała się z Maciejem Orłosiem. Wcześniej głośno było też o jej relacji ze znanym z „KlanuJackiem Borkowskim. Portale plotkarskie rozpisywały się także o jej kłótni z Julią Wieniawą. Największe zaciekawienie wzbudza jednak jej związek ze starszym o 22 lata dziennikarzem. Plotkuje się, że Orłoś zostawił dla ukochanej swoją trzecią żonę. Para nie od razu poinformowała o łączącym ich uczuciu.

- Staraliśmy się ukryć nasz związek tak długo, jak to tylko możliwe, ale - jak widać - w świecie show-biznesu nie jest to łatwe. Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi - mówiła w rozmowie z Super Expressem Koziejowska.

Mimo wszystko dziennikarka chyba polubiła zainteresowanie jej osobą, ponieważ niedawno udzieliła kolejnego wywiadu o relacji z byłym prowadzącym „Teleexpressu”.

Paulina Koziejowska zamieszkała z Maciejem Orłosiem. Teraz planują ślub?

Dużo emocji wywołuje 22-letnia różnica wieku celebrytów. Dziennikarze Wirtualnej Polski zauważają, że gdy Orłoś brał ślub, Koziejowska chodziła jeszcze do liceum. Zakochani zdają się jednak nie zwracać uwagi na metrykę. Niedawno wyszło na jaw, że para zdecydowała się zamieszkać razem. W rozmowie z dziennikarką Party Koziejowska zdradziła, jak wyglądały ich pierwsze chwile we wspólnym gniazdku. Okazuje się, że mieszkanie pod jednym dachem pozwoliło im odkryć wady, o których nie mieli pojęcia.

- Bardzo dobrze nam się razem mieszka, obydwoje jesteśmy bałaganiarzami, więc się nie kłócimy - odpowiedziała roześmiana.

Paulina sprawiała wrażenie, jakby miała naprawdę dobry humor i z uśmiechem opowiadała o związku, dlatego reporterka pozwoliła sobie zadać kolejne pytanie. Zamieszkanie razem to duży krok, ale czy zakochani snują już plany na przyszłość, myślą o ślubie lub założeniu rodziny? Niestety w tym przypadku Koziejowska nie była już taka wylewna, ale przyznała, że skoro są razem, to muszą „coś” planować.

Myślicie, że Maciej Orłoś zdecyduje się po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu? Dziennikarz ma już czwórkę dzieci. Jego druga żona, jest mamą Rafała i Antoniego, a trzecia urodziła Kubę i Melanię. Czyżby Paulina Koziejowska miała zostać matką piątej pociechy dziennikarza?

loader