Obserwuj w Google News

Paulina Chapko wyszła za mąż. Poślubiła ekwadorskiego piłkarza

2 min. czytania
09.06.2023 16:36
Zareaguj Reakcja

Paulina Chapko, która gra Elżbietę Marcinek w „Na Wspólnej”, powiedziała sakramentalne „tak”. Aktorka wzięła ślub z młodszym od siebie o prawie 10 lat ekwadorskim piłkarzem. „Bajkowy ślub na rajskiej wyspie” – opisuje na Instagramie.

Paulina Chapko wyszła za mąż. Poślubiła ekwadorskiego piłkarza
fot. Instagram: @paulina_chapko

Paulina Chapko ma dość bogate doświadczenie aktorskie. Uznanie widzów zapewniła jej rola Elżbiety Marcinek w „Na Wspólnej”, lecz nie jest to jedyna imponująca pozycja w jej aktorskim portfolio. Chapko grała także w innych znanych polskich produkcjach. Mogliśmy oglądać ją między innymi w „Dziewczynach ze Lwowa”, „Ultraviolet” i w „Komisarzu Aleksie”.

Chapko cieszy się powodzeniem nie tylko na płaszczyźnie zawodowej – również prywatnie układa jej się całkiem nieźle. Niedawno wzięła „bajkowy ślub” ze swoim wieloletnim partnerem Joelem Valencią, który jest ojcem jej dziecka.

Paulina Chapko wzięła ślub z piłkarzem

Paulina Chapko i Joel Valencia stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczysta ceremonia odbyła się na Dominikanie. Aktorka za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów, że oficjalnie została żoną piłkarza, który gra w angielskim klubie Brentford. Opublikowała też pamiątkowy film, który zapiera dech w piersiach.

„Tak właśnie to sobie wyobrażałam. Bajkowy ślub na rajskiej wyspie, skrojony na miarę z naszych marzeń, naszej miłości i odwagi, aby żyć w zgodzie ze sobą. Tak w naszym stylu, na przygodzie, na słońcu, na bosaka!” – napisała Paulina.

Na nagraniu, które opublikowała, uwieczniono wyjątkowy moment, w którym nowożeńcy kroili tort. Na ich twarzach malowało się prawdziwe szczęście.

Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Część z nich zalała Chapko i jej ukochanego życzeniami.

„Piękne widoki, piękna para! Wszystkiego, co najlepsze dla Was!” – napisała jedna z internautek.

„Wspaniałości!!! Wspierajcie się i kochajcie nieustannie. Ściskamy!!!” – czytamy w kolejnym komentarzu.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

Źródła: RadioZET.pl