Obserwuj w Google News

Sylwia Peretti obdaruje dzieci. Rozpoczęła tę akcję razem z Patrykiem

2 min. czytania
13.11.2023 18:17
Zareaguj Reakcja

Sylwia Peretti nadal stara się stanąć na nogi po ogromnej tragedii. Gwiazda „Królowych życia” straciła syna w wypadku, który miał miejsce 15 lipca w Krakowie. Nie zamierza jednak rezygnować z akcji, którą rozpoczęła z ukochanym Patrykiem. W tym roku także obdaruje dzieci z okazji świąt.

"Paczki Peretki". Sylwia Peretti obdaruje dzieci. Rozpoczęła tę akcję razem z Patrykiem
fot. Instagram: @sylwia_peretti

15 lipca Sylwia Peretti straciła syna. Patryk był jedną z osób, które zginęły w wypadku samochodowym przy moście Dębnickim w Krakowie. Od czasu tego czasu gwiazda „Królowych życia” rzadko pojawia się w mediach. Dopiero niedawno zdecydowała się na przerwanie milczenia, publikując wzruszający instagramowy post i udzielając szczerego wywiadu, w którym wyznała, że jej życie uległo drastycznemu przewartościowaniu.

– Do chwili śmierci Patryka wszystko układało się pomyślnie, odhaczałam kolejne spełnione plany zawodowe, płynęłam na fali wznoszącej. Teraz nic nie ma już dla mnie znaczenia. Strefa zawodowa, emocjonalna, psychiczna straciły dla mnie wartość, bo zabrakło kogoś, kto był w moim życiu najważniejszy. Nachodzą mnie myśli, że jak na kobietę, która ma 42 lata, spotkało mnie dużo. Za dużo – mówiła w rozmowie z „Vivą!”.

Redakcja poleca

Jej życie legło w gruzach. Mimo to Peretti nie zamierza całkowicie rezygnować z działalności w sferze publicznej. Ogłosiła, że w tym roku także zorganizuje akcję „Paczki Peretki”.

„Paczki Peretki”. Sylwia Peretti rozda prezenty dzieciom

Paczki Peretki” to charytatywna akcja, którą rozpoczęła Sylwia Peretti i jej syn Patryk. Polega ona na tym, że gwiazda funduje potrzebującym dzieciom prezenty świąteczne. W tym roku zamierza zrobić to, by uczcić pamięć po swoim tragicznie zmarłym synu.

Redakcja poleca

Gwiazda „Królowych życia” poinformowała o swoim zamiarze na Instagramie. Zamieściła tam nostalgiczne nagranie z Patrykiem Peretti, opatrując je wzruszającym opisem. „Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju. Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez Ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od Istot, które tak bardzo na Ciebie czekają… Nie zawiodę Ich, jesteśmy jednością” – zaczęła swój wpis Sylwia Peretti.

W dalszej części posta zwróciła się do swojego syna. Obiecała, że dopóki żyje, będzie starała się szerzyć dobro. „Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla Ciebie, ale i dla Dzieciaków, mając Cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią. Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem” – obiecała.

W ten sposób Peretti zapowiedziała piątą edycję „Paczek Peretki”. Poinformowała fanów, że listy z życzeniami dzieci z domów dziecka zamierza wysyłać losowo do osób, które zgłoszą chęć wzięcia udziału w akcji. Aby dołączyć do grona darczyńców, należy napisać do Sylwii wiadomość prywatną.

Źródła: Radio ZET/Viva!

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News