,

Ostrowska-Królikowska nie śledzi Antka na Instagramie. Sprawka hakera?

30.03.2023 17:13

Antek Królikowski mierzy się z ostrym hejtem po tym, jak udostępnił prywatne zdjęcia i nagrania przedstawiające ciężarną Joannę Opozdę. Aktor próbował tłumaczyć się atakiem hakera, który miał włamać się na jego konto, jednak jego wersja jest bardzo mało wiarygodna. Okazało się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która zwykle staje w obronie syna, przestała obserwować go na Instagramie. Kolejny atak hakerski?

Antoni Królikowski z mamą
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Antek Królikowski po raz kolejny wywołał skandal w mediach społecznościowych. Ostatnio o aktorze było głośno z powodu zatrzymania przez policję – w jego organizmie wykryto marihuanę i odebrano prawo jazdy. W sieci pojawiły się głosy mówiące, że za całą akcję odpowiedzialna była Joanna Opozda, która miała nasłać mundurowych na byłego męża. Postanowił się zemścić?

Zobacz także: Ewa Minge ostro o Antku Królikowskim: „Sprawa dla prokuratury”

Antek Królikowski i Joanna Opozda prowadzą otwartą wojnę. Konflikt się zaostrzył

Antek Królikowski i Joanna Opozda od dawna nie mogą dojść do porozumienia. Po tym, jak aktor porzucił ciężarną żonę dla sąsiadki Izabeli, zwaśnieni ekspartnerzy prowadzą ze sobą batalię i publicznie obrzucają się oskarżeniami. Według celebrytki ojciec jej synka Vincenta nie interesuje się dzieckiem, a nawet miga się od płacenia na niego alimentów.

Konflikt pary zaostrzył się, kiedy Królikowski został zatrzymany przez policję – funkcjonariusze wykryli w jego organizmie THC i odebrali nieodpowiedzialnemu mężczyźnie prawo jazdy. Według niektórych cała akcja została zaplanowana przez Opozdę, która chciała w ten sposób utrzeć nosa byłemu ukochanemu.  

Ten zły Antek dostaje nagle informacje od pięknej matki swojego dziecka, że może go, jak to się mówi, wziąć w dzień po swoich urodzinach. Przypadek czy wnyki? Urodziny jak to urodziny. Zrywa się Antek o 16.30, żeby nie spóźnić się na widzenie, a już pod domem czeka na niego policja. Nie jest pijany i robi mu się narkotesty

 – grzmiał w mediach społecznościowych Jarosław Jakimowicz.

 Antek Królikowski najwidoczniej postanowił zemścić się na matce swojego dziecka w wyjątkowo wyrachowany sposób – na instagramowym profilu gwiazdora pojawiły się prywatne zdjęcia i nagrania, na których widać zapłakaną Joannę Opozdę. Materiały pochodzą z czasu, gdy mama Vincenta była w ciąży.

Syn Pawła Królikowskiego do zamieszczonych treści dodał osobliwy opis – próbował zrobić z siebie ofiarę, jednak osiągnął przeciwny efekt.

Cała prawda o mojej chorej psychicznie byłej żonie. Prowadziła pamiętnik dla naszego syna, bo uważała, że może umrzeć. Takich zdjęć i filmów mam całą masę. Przez 9 miesięcy dostawałem takie zdjęcia. Codziennie mnie wyzywała, ciągle chciała, żebym spędzał z nią czas

 – napisał o Joannie Opoździe, która zmagała się wówczas z depresją.

W sieci zawrzało i oburzeni obrzydliwym zachowaniem Antka internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Aktor szybko usunął post i próbował odpowiedzialnością za całą sytuację obarczyć hakerów, którzy rzekomo włamali się na jego konto i przypadkiem byli w posiadaniu prywatnych treści, do których dostęp mieli jedynie Królikowski i Opozda.

Nie jest to prawdą, ponieważ zdjęcia, które Antek opublikował, wysłałam mu w SMS-ach, często nie miałam siły odpisywać mu na wiadomości, więc na szybko robiłam zdjęciem. Nie miałam siły "klikać", więc robiłam fotę

 – wyjaśniła mama Vincenta za pośrednictwem Instagrama.

W całą aferę zamieszana została także Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która wydała oświadczenie, informując, że wojujący ze sobą rodzice Vincenta „są dorosłymi ludźmi” i nie będzie mieszała się w ich sprawy.  Pod jej instagramowym postem pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy. Matka Antosia wyłączyła możliwość komentowania, a internauci zauważyli, że kobieta nie obserwuje już profilu eksmęża Joanny Opozdy. Co ciekawe, aktorka śledzi profile pozostałych pociech.

Czyżby w sprawę zamieszany był słynny haker, który próbuje zdyskredytować Antka Królikowskiego?

Jak myślicie?

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się